بررسی نرم افزار Video Converter Compressor : تغییر فرمت و فشرده سازی ویدئو

نرم افزار Video Converter Compressor ،  یک نرم افزار فشرده سازی رایگان و سبک برای فایل های ویدئویی می باشد که می تواند به آسانی فشرده سازی فایل های ویدئویی و ذخیره فضای دیسک دستگاه شما را آسان کند.همچنین قرار دادن ویدئوها در شبکه‌های اجتماعی با محدودیت حجم و گاهی فرمت روبرو می‌شود. اپلیکیشن Video Converter, Compressor به فشرده‌سازی و تغییر فرمت ویدئوهای شما کمک می‌کند. این اپ توسط VidSoftLab برای کاربران گجت‌های اندرویدی طراحی شده است.

معرفی نرم افزار :

نرم افزار Video Converter Compressor  عنوان اپلیکیشنی بی نظیر برای فشرده سازی و تغییر فرمت فایل های ویدئویی مخصوص اندروید می باشد که توسط استودیو برنامه سازی VidSoftLab توسعه و منتشر شده است.

برخی از ویژگی های این نرم افزار :

پشتیبانی از انواع فایل های ویدئویی با فرمت های مختلف نظیر MP4، FLV، MPEG-1،2، MOV، MKV، WMV، AVI، VOB، 3GP، SWF، MP3.

تبدیل فرمت و فشرده سازی چندین فایل به صورت همزمان.

تبدیل فیلم ها به دو فرمت mp4 و mov تنها دریک مرحله ساده.

برش، کات و کپی قسمت های دلخواه خود از فایل ویدئویی قبل از فشرده سازی و تبدیل فرمت.

به اشتراک گذاری فایل های خروجی در شبکه های اجتماعی.

توانایی انتخاب رزولوشن فایل های خروجی و تنظیم کیفیت به دلخواه خود.

به کمک این نرم افزار می توانید به آسانی هر چه تمام تر ویدئو های خود را تغییر فرمت داده و آن ها را فشرده سازید تا علاوه بر صرفه جویی در فضای ذخیره سازی بتوانید بدون هیچ گونه مشکلی آن ها را در شبکه های اجتماعی آپلود نمایید. یکی از نقاط قوت این برنامه منحصر به فرد پشتیبانی آن از انواع فایل های ویدئویی بوده که می توان آن را در نوع خود بی نظیر دانست. تمامی مراحل، به سادگی هر چه تمام تر طی شده و تنها در چند ثانیه ویدئویی با حجم و فرمت دلخواه خود دریافت خواهید کرد. علاوه بر این قبل از تبدیل فرمت و یا فشرده سازی قادر خواهید بود که قسمتی از فایل ویدئویی را برش دهید.

قبل از کاهش حجم می‌توانید بر روی کادر ویدئوها تغییراتی اعمال کرده و آن‌ها را برش زده یا حتی کپی نمایید و بعد از فشرده‌سازی حتی میزان کیفیت و وضوح تصویر را نیز انتخاب نمایید. در یک زمان این امکان را خواهید داشت که چندین فایل را فشرده‌سازی یا تغییر فرمت نمایید.

حرف آخر :

نرم افزار Video Converter Compressor ، توسط توسعه دهنده خود به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 1.99 دلاری در مارکت اندرویدی پلی استور منتشر شده و توانسته توجه بیش از 5 هزار کاربر را جلب نماید.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.8 امتیاز
  • ارزش آموزشی 9.5
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید