بررسی برنامه Stitchcraft Long screenshot : اسکرین شات طولانی و تمام صفحه بگیرید

برنامه Stitchcraft Long screenshot باعث می شود که چندین عکس در به یک صفحه طولانی تبدیل شود.در واقع برنامه Stitchcraft: Long screenshot نوعی اپلیکیشن برای ثبت اسکرین شاتهای طولانی و تمام صفحه در اسمارت فون های اندرویدی است. 

معرفی برنامه Stitchcraft Long screenshot :

برنامه Stitchcraft Long screenshot ،گرچه برنامه های زیادی برای ثبت اسکرین شات صفحه نمایش طراحی شده اما برتری Stitchcraft نسبت به آنها هنگامی مشخص میشود که بخواهید از یک صفحه طولانی و یا متن دنباله دار عکسبرداری کنید. در این هنگام علاوه بر ثبت اسکرین شات باید اسکرول کرده و صفحه را به بالا و پایین منتقل کنید.

لازم به ذکر است که تصاویری که تهیه می‌کنید بهتر است عمودی باشند تا به صورت منظم به یکدیگر وصل شوند. ویژگی دیگر این اپ امکان ویرایش این تصاویر به صورت دستی می‌باشد به طوری‌که به راحتی با حرکت انگشتان ان را حرکت داده و بر روی آن‌ها تصاویری رسم کنید و در نهایت تصاویر تهیه شده را در گوشی ذخیره کرده و یا با دوستانتان درون شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ویژگی های برنامه Stitchcraft: Long screenshot اندروید :

– بدون تبلیغات
– تهیه سریع، آسان و خودکار اسکرین شات های بلند
– امکان متصل کردن دستی
– ویرایش تصاویر با نقاشی و رسم روی آنها
– رابط کاربری زیبا و آسان برای استفاده
– مدیریت تصاویر ایجاد شده خود
– اشتراک گذاشتن آسان با دوستان خود و یا در رسانه های اجتماعی

حرف آخر :

برنامه Stitchcraft Long screenshot با پشتیبانی از حالتی خاص برای تهیه اسکرین شات با قیمت 0.99 دلار در پلی استور منتشر شده و امتیاز 4.4 از 5.0 را توسط کاربران این مارکت اندرویدی به دست آورده است که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده آن را به صورت رایگان از اپ و گیم دریافت نمایید.لطفا به جای اینکه یک امتیاز بد بدست آورید، برای هر مشکلی با ما تماس بگیرید ما همیشه تمایل داریم به شما کمک کنیم.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.7 امتیاز
  • ارزش آموزشی 9
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 4.2

نظر خود را با ما در میان بگذارید