اخبار بازی موبایل : آپدیت بعدی بازی Clash Royale احتمالا حالت جدیدی به بازی اضافه می‌کند

اخبار بازی Clash Royale :

بازی Clash Royale :طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی کلش رویال، استودیو سوپرسل قصد دارد تا حالت بازی جدیدی را به آن اضافه کند.

اخیرا توسعه‌دهندگان بازی اندروید و آیفون رویال کلش در پی یک نظرسنجی انجام‌شده تصمیم گرفته‌اند تا در آپدیت اکتبر بازی، تغییرات و قابلیت‌های جدیدی را به آن بیفزایند. در همین راستا احتمال می‌رود تا در آپدیت بعدی بازی، بخش فعالیت‌ها یا تسک‌های روزانه به آن افزوده شود؛ قابلیتی که سوپرسل باید مدت‌ها قبل به بازی اضافه می‌کرد. این ویژگی امکان آن را فراهم می‌آورد تا به بازی مدت زمان بیشتری اختصاص دهید و با انجام کارهای روزانه، جوایز یا کارت‌های جدیدی اعم از لجندری، اپیک، رایج و کمیاب را دریافت کنید. همچنین طبق پیش‌بینی‌های انجام‌شده اخیر، ممکن است در سیستم اضافه کردن دوستان هم تغییراتی ایجاد شود.

مهم‌ترین جنبه بروزرسانی، مربوط به اضافه‌شدن حالتی جدید به بازی Clash Royale می‌شود. تاکنون سوپرسل درباره اینکه کدام بخش یا حالت بازی تغییر خواهد کرد اطلاعات دقیقی را نداده است، اما گفته که در حال کار روی این قسمت است. پیش‌بینی می‌شود که حالت‌های تورنمنت و بخش تازه افزوده‌شده به بازی یعنی بخش مبارزه دو به دو، دستخوش این تغییرات نشود. همچنین سوپرسل قصد دارد تا بهبود‌ها و ویژگی‌های جدیدی به بخش تورنمنت اضافه کند، اما این حرکت احتمالا در آپدیت بعدی بازی رخ نخواهد داد. حال برای یافتن صحت این اخبار باید تا ماه اکتبر امسال منتظر نسخه جدید بازی بمانیم.

منبع : toucharcade

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید