بررسی اپلیکیشن Timestamp Photo : درج خودکار تاریخ و زمان روی تصاویر

اپلیکیشن Timestamp Photo : با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی عکس های خود را به زمان دلخواه اضافه کنید و در یک فایل جدید ذخیره کنید. شما می توانید فرمت زمان، موقعیت، فونت، رنگ و اندازه را تغییر دهید.شما همچنین می توانید عکس را بدون از دست دادن زمان چاپ کنید.

معرفی اپلیکیشن :

اگر بخواهید بر روی عکس‌هایتان برچسب زمانی و یا مکانی بگذارید و جا و زمان آن را برای همیشه ماندگار کنید بهترین راه استفاده از این اپ می‌باشد. استفاده از این اپ بسیار آسان بوده. از انواع مختلف فونت‌ها یکی را انتخاب کرده و بر روی تصویرتان یادداشت بگذارید و یا در صورت لزوم رنگ آن را تغییر دهید. این امکان را نیز خواهید داشت که این یادداشت‌ها را بر روی هر قسمتی از عکس که بخواهید می‌توانید قرار دهید.

ویژگی های اصلی:

● اضافه کردن برچسب زمانی در عکس ها.

● انتخاب چندگانه و پردازش دسته ای را پشتیبانی می کند.

● پشتیبانی از 20 فرمت زمانبندی.

● فونت تغییر پشتیبانی، رنگ فونت، اندازه فونت وجود دارد.

● پشتیبانی از نشانه زمانی تعیین شده در 6 موقعیت: بالا سمت چپ، مرکز بالا، بالا سمت راست، پایین سمت چپ، مرکز پایین، پایین سمت راست.

● فایل را با نشانه زمانی ذخیره کنید و با همان کیفیت وضوح نگه دارید.

● پشتیبانی از اضافه کردن متن سفارشی.

در محیطی ساده به ثبت خاطراتتان هم به صورت تصویری و هم نوشتاری بپردازید. عکس‌هایتان را به صورت دسته‌ای برچسب‌گذاری نموده و در حافظه خود ذخیره نمایید و یا اگر دوست داشتید آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. توجه داشته باشید که از هر طریقی از این اپ خروجی دریافت کنید کیفیت تصویر اولیه به همان صورت باقی می‌ماند و کم نمی‌شود. در صورت لزوم خروجی را به صورت پرینت شده نیز می‌توانید دریافت کنید. در هر موقعیت مکانی که بودید به سادگی به آن دسترسی پیدا کرده و بر روی عکس‌ها ثبت نمایید.

حرف آخر :

برای ثبت تصاویرتان به همراه زمان و مکان از اپلیکیشن Timestamp Photo استفاده کنید. این اپ با کاربردی آسان و موثر توسط استودیوی Yubin Chen برای کاربران اندروید طراحی شده است.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.5 امتیاز
  • ارزش آموزشی 9
  • استفاده پذیری 9.5
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید