بررسی بازی Megapolis : آنلاین کلان شهر خود را به سلیقه خود بسازید

بازی Megapolis :یکی از جالب ترین و منحصر به فردترین بازی های استراتژیک و به صورت تخصصی مدیریت شهر، بازی Megapolis است که توسط کمپانی بازی سازی Social Quantum LTD طراحی شده است  با بیش از 50 میلیون دریافت از گوگل پلی در صدر برترین بازی های استراتژی قرار دارد.

معرفی گیم پلی :

در بازی Megapolis شما به عنوان یک بازیکن شهری اختصاصی را برای خودتان می سازید و با کارهای مختلفی همچون زیرساخت های اولیه، مدیریت امور مالی و زیباسازی آن به گسترش شهر خودتان می پردازید! شما قادر خواهید بود برای شهر خود انواع فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن، بنادر و … را ایجاد نمایید و یا به کارهایی همچون استخراج نفت و گاز، ساخت انواع معادن انرژی خورشیدی و انرژی اتمی مشغول شوید و تجربه ی بهترین بازی استراتژیکی اندرویدی را در اسمارت فون خود به ارمغان بیاورید.

بازی Megapolis دارای گیم پلی ویژه ای است که طی آن شما باید با ساختن سازه ها و ساختمان های مختلف، شهری کامل را برای شهروندان خود بنا کنید. به تمامی جوانب یک شهر در این بازی توجه شده است، نظیر ادارات، سازمان ها، امکانات رفاهی – تفریحی، بیمارستان ها و امکانات بهداشتی و شما باید با ساختن این ساختمان ها تلاش کنید تا رضایت مردم شهر خود را جلب کرده و آنها را راضی نگه دارید. وجود ساختمان های مختلف برای رفع نیازهای مردم شهر، یکی از نکات جالب این بازی است.

بازی Megapolis

بازی Megapolis

برخی از ویژگی های بازی استراتژی مدیریت شهر Megapolis اندروید:

گرافیک 3D بسیار جذاب و واقع بینانه.

معماری معروف جهان از زمان باستان تا مدرن.

بیش از 700 ساختمان با صدها مواد ساختمانی.

با همسایگان خود همکاری کنید.

شهرستان خود را بیش از زمین و دریا گسترش دهید.

وجود وظایف چالش انگیز، پاداش ها و دستاوردها.

بازی Megapolis

بازی Megapolis

حرف آخر :

بازی Megapolis قرار است در آینده بخش گردشگری و حمل و نقل هم به بازی مگاپلیس اضافه شود که چیز هیجان انگیزی به نظر می رسد. اینکه بازی Megapolis در بیش از ۲۰ کشور مختلف بازی می شود و تاکنون 50.000.000 میلیون بار دانلود شده، خود گواه کیفیت و محبوبیت آن است و بازی کردنش نه تنها به افرادی که بازی های شبیه ساز را دوست دارند توصیه می شود بلکه می تواند افراد دیگر را هم نیز مجذوب خود کند.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.8 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9.5
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 9.5
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 9.9

نظر خود را با ما در میان بگذارید