بررسی بازی DomiNations : بازی آنلاین،معجونی از بهترین بازی‌های استراتژی

بازی دومی‌نیشنز :یکی از بازی‌هایی که می‌تواند رقیبی قدرتمند برای «کلش آف کلنز» باشد، بازی دومی‌نیشنز است.شرکت Nexon با معرفی بازی Dominations (بازی دومی‌نیشنز) به دنیای اسمارت فون ها نزدیک تر شد،چندین سال پیش کمپانی بازی سازی Big Huge Games بازی استراتژیکی ای Rise Of Nations را برای سیستم های خانگی عرضه کرد که هم اکنون بعد از گذشت ۱۲ سال ازتاریخ ارائه اش، بسیاری از گیمر ها هنوز مشغول بازی هستند.

معرفی گیم پلی :

بازی دومی‌نیشنز یک بازی استراتژیک آنلاین است که در آن کاربر می‌تواند تمدن خود را ساخته و به جنگ تمدن‌های دیگر برود. چیزی که این بازی را از دیگر بازی‌های استراتژیک متمایز می‌کند، سیر تاریخی‌ای است که تمدن ساخته‌شده توسط کاربر طی می‌کند. تمدنی که شما خواهید ساخت از عصر ماقبل تاریخ آغاز و تا عصر فضا ادامه پیدا می‌کند. این قابلیت، نوید یک تنوع فوق‌العاده در گیم‌پلی را می‌دهد.اساس دومی‌نیشنز بر مبنای گسترش شهر با استفاده از منابع است که این منابع به چهار نوع تقسیم می‌شوند.

بازی دومی‌نیشنز

بازی دومی‌نیشنز

با ورود به بازی با مراحل آموزشی روبرو خواهید شد که از لحاظ مزاحم بودن چیزی نسبت به بازی‌های دیگر کم ندارد و نبودشان همیشه بر وجودشان ارجحیت دارد. نحوه‌ی جمع‌آوری دو منبع اصلی بازی و نبردهای بازی در همین مرحله به شما آموزش داده شده و با همین پیش زمینه وارد دنیای DomiNations می‌شوید.

در بازی هشت عصر یا دوره وجود دارد که نقش آن‌ها همچون Town Hall در بازی Clash of Clans است. این دوره‌ها که از عصر حجر شروع شده و در نهایت به عصر جدید ختم می‌شود، هر کدام نیروها، سازه‌ها و ویژگی‌های خاص خود را دارند و در هرکدام از آن‌ها می‌توان یکی از عجایب دنیا را برای ساخت انتخاب کرد. این سازه‌های مشهور جهان همراه با هفت نژاد مختلف بازی (بریتانیا، چین، ژاپن، فرانسه، آلمان، یونان و رومیان) در طول بازی باعث می‌شوند که هر کدام از گیمرها تجربه‌ی منحصر به فردی داشته باشند و تاریخ را با دست‌خط خود به نگارش در بیاورند و بگویند آلمان‌ها به رهبری ناپلئون و استفاده از قدرت اهرام بر جهان تسلط پیدا کردند!

بازی دومی‌نیشنز

بازی دومی‌نیشنز

اتصال به اکانت گوگل پلاس

یکی از مهم‌ترین چیزها برای ذخیره کردن بازی، اتصال آن به اکانت گوگل‌پلاس و یا فیسبوک است. ازآنجایی‌که در ایران فیسبوک مسدود است، در صورت امکان بهتر است گوگل پلاس را برای این کار انتخاب کنید. در این صورت همه اطلاعات بازی شما بر روی اکانت گوگل پلاس شما ذخیره خواهد شد. برای انجام این کار کافیست وارد قسمت تنظیمات شده و گزینه «گوگل‌پلاس» را انتخاب کنید. پس از گذشت چند ثانیه این گزینه سبز می‌شود که نشانه اتصال به اکانت گوگل است. توجه داشته باشید که اگر گوشی خود را به اکانت گوگل خود متصل نکرده باشید، این اتفاق نخواهد افتاد. تصویر زیر برای راهنمایی بیش‌تر است.

بازی دومی‌نیشنز

بازی دومی‌نیشنز

گرافیک گیم پلی چگونه است ؟

بازی دومی‌نیشنز از لحاظ فنی و هنری نیز حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد و جزئیات قابل قبول و ریزه‌کاری‌هایی در طراحی  که شاید هیچ‌وقت در طول مدت زمان بالای بازی دیده نشوند، از آن یک بازی زیبا ساخته که احساس زنده بودن دنیای آن به خوبی به مخاطب منتقل شده و نوعی وابستگی به بازیرا به وجود می‌آورد.

بازی دومی‌نیشنز

بازی دومی‌نیشنز

حرف آخر :

اگر هنوز مشغول نیرو ساختن و حمله به بی‌نوایان در Clash of Clans هستید، توصیه می‌کنیم حتی برای تنوع نیز چند ساعتی وقت خود را پای DomiNations خرج کنید زیرا بازی نمی‌گذارد پشیمان شوید، اگر هم از دوست‌داران بازی‌های استراتژیک کلاسیک هستید و نتوانستید با Clash of Clans ارتباط برقرار کنید، تاریخ منتظر شما است تا با انگشتان خود آن را شخم بزنید!

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

google play

9.7 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید