بررسی اپلیکیشن Dumpster Premium : بازیابی هر آنچه که از گوشی شما حذف شده است

اپلیکیشن Dumpster :هنگامی که برنامه را نصب میکنید، به طور خودکار تمام اطلاعات شما را پشتیبانی میکند و تمام داده های تازه حذف شما را ذخیره میکند، به شما این امکان را می دهد تا تصاویر و فیلم ها را به راحتی حذف کنید و بلافاصله آنها را به گوشی خود بازگردانید. شما می توانید از اپلیکیشن Dumpster به عنوان keepsafe برای تمام عکس ها و اطلاعات شخصی خود استفاده کنید.

حتما برایتان اتفاق افتاده که هنگام مشاهده گالری یا کار در محیط فایل منیجر، دستتان به دکمه Delete خورده و برخی از اطلاعات مهم موجود در حافظه موبایلتان را از دست داده اید. شاید اولین راه حلی که برای بازگردانی این فایل های پاک شده به ذهنتان برسد، استفاده از نرم افزارهای ریکاوری در رایانه باشد.قبل از اینکه فایلی را حذف کرده و برای همیشه آن را از دست بدهید، Dumpster را روی تلفن همراهتان نصب کنید تا از این اتفاقات پیشگیری کند.اپلیکیشن Dumpster فایل های حذفی را برای مدت زمان محدودی برای شما نگهداری می کند تا اگر پشیمان شدید بتوانید آنها را بازگردانید. 

معرفی اپلیکیشن Dumpster :

حالا با ورود به منوی اپلیکیشن Dumpster، تمام فایل های پاک شده با فرمت های pdf, zip, mp3, mp4, ppt, doc, avi, mpg, jpg, rar و سایر فرمت های متداول را به صورت فهرست شده مشاهده خواهید کرد. در اینجا قادرید فایل های مهم موجود در این سطل زباله موقت را بازگردانی کرده و بقیه را به طور کامل از حافظه پاک کنید.

اپلیکیشن Dumpster

اپلیکیشن Dumpster

شما می توانید با مراجعه به برنامه فایل ها را برگردانید و یا به صورت دائم از روی تلفن حذف کنید. با فعال کردن قابلیت حذف خودکار نیز هر فایلی که به Dumpster منتقل می شود بعد از مدت زمانی که تعیین کرده اید به صورت خودکار حذف خواهد شد. همچنین می توانید نوع فایل هایی که می خواهید به صورت کامل حذف نشوند را خودتان انتخاب کنید. به عنوان مثال می خواهید فقط تصاویر و فیلم ها به Dumpster منتقل شوند بقیه فایل ها به بعد از حذف شدن قابل بازگردانی نباشند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Dumpster Premium اندروید:

محافظت از تصاویر شما.

فورا برنامه های حذف شده را بازیابی کنید.

امکان مشاهده و به اشتراک گذاری فایل های حذف شده.

توانایی ذخیره سازی ابری فایل های حذف شده با خرید نسخه کامل.

قابلیت قفل صفحه نمایش با خرید نسخه کامل.

طرح ها و تم های سفارشی.

پشتیبانی از 14 زبان.

اپلیکیشن رایگان .

اپلیکیشن Dumpster

اپلیکیشن Dumpster

حرف آخر :

برای استفاده از دامپستر نیاز به اتصال اینترنت ندارید و اپلیکیشن به صورت کاملا آفلاین هم کارش را به صورت کامل انجام می دهد. این اپلیکیشن بسیار کاربردی را می توانید به رایگان در گجت های اندرویدی تان داشته باشید.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید