بررسی اپلیکیشن Rosetta Stone : یادگیری 24 زبان زنده دنیا در جیب شما

اپلیکیشن رزتا استون :کمپانی آمریکایی رزتا استون یکی از فعالان مشهور در زمینه ارائه محصولات آموزش زبان در دنیاست که عمده شهرتش را مدیون اپلیکیشن Learn Languages خود بوده؛ اپلیکیشنی که با استفاده از زبان مادری، تلاش می کند تا زبان دومی را به شما آموزش دهد.

معرفی اپلیکیشن رزتا استون :

اپلیکیشن زبان رزتا استون به شما امکان می دهد یک زبان را در هر زمان و هر کجا فراگیرید موسسات آموزشی و مشتریان شرکت های بزرگ، میلیون ها نفر دیگر را مورد اعتماد قرار داده است.تکنولوژی تشخیص گفتاری TruAccent به تلفظ ما گوش می دهد و به شما کمک می کند تا آن را تصحیح کنید، به شما کمک می کند تا به صورت صحیح صحبت کنید.دوره های آموزشی هر زبان را به صورت درس به درس طی خواهید کرد، و هر درس از بخش های مختلفی همچون نکات مقدماتی، تلفظ، دستور زبان، خواندن، نوشتن، گوش دادن، صحبت کردن و یادگیری واژگان جدید تشکیل شده. بنابراین با ورود به اپلیکیشن، از یک پروسه آموزشی حرفه ای و تمام عیار بهره مند می شوید.

آموزش زبان در اپلیکیشن رزتا استون فوق العاده است به گونه ای که هر کلمه و شیء به صورت مصور به شما آموزش داده می شود و در پایان هر آموزش از شما امتحان گرفته می شود تا در ذهنتان به صورتی خارق العاده تثبیت گردد.شیوه کار نرم افزار به گونه ای است که چندین تصویر را برای شما به نمایش می گذارد و از شما می خواهد از میان تصاویر برای کلمه ذکر شده انتخاب کنید.

اپلیکیشن رزتا استون

اپلیکیشن رزتا استون

در این اپلیکیشن تأکید زیادی بر آموزش صوتی و تصویری شده و بسیاری از مفاهیم را می توانید با دیدن عکس ها و به خاطر سپاری آواها به سادگی فرا بگیرید.البته اپلیکیشن در پایان هر درس برای سنجش میزان یادگیری، از شما یک کوئیز کوچک هم می گیرد. در نسخه رایگان رزتا استون، تنها می توان یک درس از هر زبان را فرا گرفت و برای آزاد شدن دوره های بعدی، می بایست از طریق پرداخت درون برنامه ای دوره های کامل برای هر زبان را خریداری کنید.

برخی از ویژگی ها و امکانات Learn Languages: Rosetta Stone اندروید:

امکان فراگیری 19 زبان زنده دنیا.

دسترسی به آموزش در هر مکان.

آموزش تصویری زبان های زنده دنیا.

لول بندی درس ها برای فراگیری کامل.

محیط کاربری ساده و بدون تبلیغات.

اپلیکیشن رزتا استون

اپلیکیشن رزتا استون

همچنین تمامی این دوره ها به صورت آنلاین بوده و برای شرکت در آنها می بایست به اینترنت متصل باشید. جالب است بدانید که قیمت بعضی از این دوره ها به دویست دلار هم می رسد.

حرف آخر :

اپلیکیشن رزتا استون بدون شک یکی از برترین ابزارهای آموزش زبان در اسمارت فون هاست.توصیه می کنیم یک بار در دوره های رایگان آموزش زبان آن شرکت کنید؛ هیچ بعید نیست که با دیدن پیشرفت خود، مشتاق به خرید نسخه کامل اپلیکیشن بشوید.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

دانلود از آیتونز

9.8 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 9.5
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 10

نظر خود را با ما در میان بگذارید