بررسی بازی Slayaway Camp : بازی پازل جذاب و متفاوت کمپ کارکترها اندروید

بازی Slayaway Camp :برای طرفداران بازی‌های پازلی بازی جذاب Slayaway Camp را معرفی می‌کنیم.ابتدا در سال 2016 برای PC عرضه شده بود و دقایقی قبل شاهد عرضه نسخه اندرویدی ان در گوگل پلی بودیم.این بازی توسط Blue Wizard Digital LP برای اندرویدی‌ها و اپلی‌ها ارائه شده است. در قالب یک شخصیت پیکسلی قاتل درآمده تا همه جا را تخریب نمایید.

معرفی گیم پلی :

بازی Slayaway Camp دارای حجمی بسیار کم بوده است اما در عین حال دارای ظاهری جذاب و زیبا و نیز کیفیتی مناسب است. مراحل بازی که به بیش از 200 تا می‌رسد دارای داستانی منحصربفرد بوده که در هر داستان باید به کشت و کشتار دشمنانتان بپردازید و همه جا را ویران کنید. حرکت شما فقط مستقیم بوده و باید تلاش نمایید تا با کمترین حرکت ممکن همه را از میان بردارید.

محیط های Slayaway Camp جلوه های مشابه بازی موفق Minecraft را به نمایش می گذارد ؛ اگر چه محتوای کار تقریبا هیچ شباهتی به عنوان مذکور ندارد و بازی یک بازی پازلی روبرو هستیم! در این بازی شما نقش یک قاتل پیکسلی را بازی خواهید کرد که هربار به یکی از مناطق موجود در بازی حمله کرده و دخل آنجا را می آورد! بازی بیش از 140 مرحله متشکل از پازل های مختلف دارد که می تواند مخاطب را برای ساعاتی طولانی سرگرم کند! کارکترهای اصلی بازی تنها می توانند به صورت مستقیم حرکت کنند و شما باید تلاش کنید تا با کمترین حرکت، بیشترین دشمنان را نابود کنید و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید! اگر از علاقه مندان به بازیهای پازل هستید به هیچ وجه بازی Slayaway Camp را از دست ندهید!

بازی Slayaway Camp

بازی Slayaway Camp

روند گیم پلی :

بازی Slayaway Camp به صورت جنون‌آمیزی مراحل را از پس هم می‌گذراند و با کنترل شخصیت‌های پیکسلی خشن در یک فضای زیبا با موزیکی مهیج ساعت‌ها شمارا درگیر می‌نماید. چالش‌هایی که در هر مرحله باید بگذرانید شامل انواع تله‌ها، معادن زیرزمینی، پلیس و … می‌باشند که ماموریت را برای شما چندین برابر مهیج‌تر می‌کنند. برای حرکت دادن کاراکتر بازی کافی‌‌ست آن را لمس کرده و در جهت موردنظر قرار دهید. حرکت مستقیم آن باعث می‌شود تا شما بیشتر تمرکزتان را بر روی محل قرارگیری دشمنانتان قرار داده و با حداقل حرکات به آن‌ها برسید.

حرف آخر :

بازی Slayaway Camp در کمتر از یک ساعت بیش از صد فروش داشته و توانسته امتیاز عالی 4.8 از 5.0 را کسب کند! از ویژگی های کلی بازی می توان به مواردی چون ساخت عالی بازی نسبت به حجمش ناچیز، شامل بودن بیش از 140 مرحله متنوع با اضافه شدن پازل های جدید در آپدیت ها، موجود بودن انواع تله ها و موانع مختلف در مسیر حرکت شما برای افزایش هیجان، باز کردن کارکترهای خاص با قدرت های منحصر به فرد، نمایش مبارزه ها به صورت انیمیشنی، پخش موسیقی جذاب حین بازی و به طور کلی طراحی خوبش اشاره کرد!

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.7 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 10
  • سرعت 10
  • ارزش آموزشی 10
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید