بررسی برنامه Bluelight Filter for Eye Care : محافظ چشمان شما هنگام مطالعه

Bluelight Filter :نور آبی که از تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها منعکس می‌شود باعث آسیب به چشم‌ها می‌شود و حس خستگی چشم و نیاز به خوابیدن را در شما ایجاد می‌کند،با استفاده از برنامه‌ای که نقد و بررسی آن پیش روی شماست، این دو عضو مهم بدن خود را از آسیب‌های احتمالی مصون نگه دارید!

معرفی اپلیکیشن :

Bluelight Filter، نور صفحه‌ی نمایش را کاهش داده و به چشم‌های شما اجازه می‌دهد تا در آرامش باشد.بعد از نصب اپلیکیشن، ویجت مستطیلی شکل آن در نوار اعلان اندروید قرار می گیرد تا به سرعت به تنظیماتش دسترسی داشته باشید. پنج فیلتر رنگی در Bluelight Filter وجود دارند که می توانند اشعه آبی رنگ ساطع شده از صفحه نمایش را خنثی سازند، و انتخاب از میان آنها به سلیقه شما سپرده شده.

با ورود به برنامه با رابط کاربری ساده و کاربرپسندی مواجه خواهید شد. صفحه اصلی نرم افزار به صورت پیش فرض بر روی صفحه تنظیم فیلتر قرار دارد و به محض ورود نمایان می‌شود. با استفاده از این قسمت قادر خواهید بود تنظیمات مربوط به «درصد فیلتر، رنگ فیلتر و فعال سازی حالت شب» را بر روی دستگاه خود اعمال کنید.

Bluelight Filter

Bluelight Filter

به صوت حرفه ای رنگ صفحه دستگاه شما را طوری تنظیم می کند که روشنایی آبی آن کاهش یابد تا در نتیجه هم چشمان شما کمتر خسته شوند و هم اینکه دیگر با وجود کار زیاد با دستگاه مشکلی برای خوابیدن نداشته باشید! اگر از کاربرانی هستید که شب ها تا دیر وقت با اسمارت فون و یا تبلت اندرویدی خودتان کار می کنید و از بابت ضعیف شدن چشمانتان نگران هستید پیشنهاد می دهیم برنامه ی کاربردی و فوق العاده ی Bluelight Filter  را از دست ندهید!

Bluelight Filter

Bluelight Filter

امکانات دیگر اپلیکیشن :

به غیر از این، می توانید میزان شفافیت فیلتر را هم به طور دستی تغییر دهید. به عنوان مثال هنگام مطالعه در تاریکی، از فیلتر غلیظ تری استفاده کنید تا نور ساطع شده از صفحه چشمانتان را آزار ندهد.

یک اشاره ساده برای فعال و غیر فعال کردن این فیلتر کافیست، اما برای بی نیاز شدن از این کار می توانید برای آغاز به کار اپلیکیشن تایمر تعیین کنید تا مثلا هر شب ساعت ده، فیلتر فعال شده و شش صبح روز بعد به حالت عادی بازگردد.

کاهش نور آبی صفحه ی نمایش به منظور کم کردن فشار وارده بر چشم.

امکان اعمال تنظیماتی برای راه اندازی برنامه و امکاناتش به صورت خودکار.

در اختیار قرار دادن 5 رنگ فیلتر با امکان انتخاب از میان آن ها توسط شما و کاربران.

فیلتر کردن رنگ ها به صورت کاملا طبیعی و مشاهده ی اخبار، ایمیل، وب سایت ها به وضوح کامل.

دارا بودن توابع کاربردی نشان دادن یا مخفی کردن فیلتر در نوار وضعیت و غیره.

حرف آخر :

Bluelight Filter رایگان است، و به خاطر تنظیم نور و رنگ صفحه باتری چندانی مصرف نمی کند. پس با خیال راحت آن را در موبایلتان نصب کنید تا با داشتنش پس از مطالعه، خواب آسان و راحتی داشته باشید.در حال حاضر بیش از پنجاه هزار کاربر اپلیکیشن Bluelight Filter را بر روی گجت‌های هوشمند خود نصب کرده‌اند؛ دلیل این استقبال گسترده را می‌توان امکانات کاربردی عنوان کرد که به صورت رایگان در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرند.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید