بررسی بازی Sniper 3D Assassin : یک بازی تک تیرانداز سه بعدی و هیجان ترور

بازی Sniper 3D Assassin :بازی های تیراندازی تکراری را فراموش کنید در اینجا، وظیفه شما شامل مسابقه در برابر زمان، منفجر کردن هلیکوپتر در شهرهای آمریکا، کشتن زامبی ها و چند حرکت آهسته است. اما می توانید معما را حل کنید، قربانیان را نجات دهید و تنها هدفی که درست در جمعیت مخفی شده است را بکشید؟آیا می توانید ویروس را از پخش شدن آن جلوگیری کنید؟

معرفی گیم پلی :

همه ما ترور کردن شخصیت های مهم را محکوم می کنیم. اما با این حال در ضمیر ناخودآگاه خود هیجان خاصی برای نشانه گیری با یک تفنگ دوربین دار و از بین بردن هدفمان داریم. اما آیا راهی بی خطر و غیر واقعی جهت تخلیه این هیجان وجود دارد؟
شما در این بازی نقش یک تک‌تیرانداز فوق حرفه‌ای را دارید که بر روی سقف خانه‌ها و گاه در سطح شهر، اقدام به انجام عملیات منحصر به فرد خود می‌کند. در هر ماموریت، به شما یکسری اطلاعات پیش زمینه و یک قطعه عکس از مظنون داده می‌شود. سپس شما باید فرد مورد نظر را در میان خیل جمعیت، در تاکسی، در اتاق کار و… پیدا کرده و سر او را به باد دهید!
بازی Sniper 3D Assassin

بازی Sniper 3D Assassin

 پس از به اتمام رساندن چند مرحله، سکه لازم جهت خریداری اولین تفنگ خود را به دست می آورید. جهت خرید اسلحه از بخش فروشگاه این بازی باید از سکه یا الماس های خود استفاده نمایید. در منوی اصلی بازی، چشم اندازی از شهر را مشاهده می کنید و در قسمت پایینی نیز به بخش ماموریت ها و همچنین تنظیمات دسترسی خواهید داشت.
در این بازی این امکان وجود دارد که مجبور شوید چند ماموریت را یکجا انجام دهید. همچنین ممکن است هدف، در میان جمعیت یا در خودروی در حال حرکت باشد و برای از پای در آوردن او قدری دچار مشکل شوید. گاهی پای گروگان گیری در میان است و باید حواستان به گروگان‌ها باشد. اگر به اشتباه فرد بی‌گناه را بکشید، ماموریت باطل خواهد شد و گلوله‌هایتان را از دست خواهید داد. در نتیجه باید خیلی مراقب باشید!
بازی Sniper 3D Assassin

بازی Sniper 3D Assassin

حرف آخر :

بازی تک‌تیرانداز قاتل بازی بسیار خوش ساخت و هیجان انگیز بوده و گرافیک خوبی نیز دارد. افکت‌های شلیک و اصابت و همچنین صداگذاری بازی نیز بسیار طبیعی است و همین موضوع باعث می‌شود تا بتوانید از تلفن‌های هوشمندتان برای تجربه یک بازی با کیفیت،‌ آن هم در سبک تک‌تیرانداز استفاده کنید. اگر شما هم به این سبک بازی‌ها علاقه دارید و جزو آن دسته‌ای هستید که در بازی‌های تیراندازی، همیشه نقش اسنایپر را دارند، این بازی را از دست ندهید.بازی Sniper 3D Assassin با قیمت رایگان و پرداخت درون برنامه ای برای دو سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شده است.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

google play

9.7 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9
  • ارزش آموزشی 9.5
  • سرعت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید