اخبار بازی موبایل : بسته الحاقی جدید بازی Motorsport Manager معرفی شد

اخبار بازی Motorsport Manager :

بازی Motorsport Manager :استودیو Playsport Games با انتشار تریلری بسته الحاقی جدید بازی Motorsport Manager را با نام The Challenge Pack معرفی کرد.

در میان اخبار بازی موبایل، کمپانی سگا و استودیو پلی‌اسپورت گیمز (Playsport Games) بسته الحاقی جدید بازی Motorsport Manager را با نام The Challenge Pack معرفی کرد. همچنین سازندگان در کنار معرفی بسته الحاقی جدید، از آپدیت رایگان این بازی با نام The Devil is in the Detail نیز رونمایی کردند. هر دو محتوا در تاریخ ۳۰ مرداد ماه (۲۱ آگوست) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

همانطور که از نام محتوا معلوم است، این DLC قرار است ۱۲ چالش را به این بازی اضافه کند که گویا برخی از این چالش‌های واقع‌گرایانه هستند. چالش‌های یاد شده به طور مثال کارخانه لوازم یدکی شما را از بین می‌برد و روند بازی را برای شما دشوار می‌کند یا اینکه راننده اصلی شما باید حتما از تیم خاصی باشد. شاید برخی از چالش‌های یاد شده فقط در قالب یک راند مسابقه باشد اما برخی از آنها شاید به مدت یک فصل کامل به طول انجامد و این امر می‌تواند حتی برای کاربران کارکشته نیز چالش‌ برانگیز محسوب شود.

همانطور که در بالا اشاره شد به همراه محتوای جدید یک آپدیت رایگان نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که The Devil is in the Detail نام دارد. این به‌روزرسانی قرار است ویژگی‌های جدیدی را به این بازی اضافه کند که شامل فهرست دور‌ها، کاهش وزن قطعات و اشتباه‌های پویا رانندگان در طول مسابقه می‌شود. ویژگی کاهش وزن قطعات (Weight Stripping) به کاربران اجازه می‌دهد که با کاهش دادن وزن قطعات اتومبیل، بازده بیشتری را در مسابقه داشته باشند اما در عوض اتومبیلی با مقاومت کمتری در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. گفتنی است که کاربران در طی ارسال درخواست‌های خود از سازندگان خواستند که قابلیت ذخیره و اجرا کردن تنظیمات اتومبیل را به این بازی اضافه کنند که با این آپدیت این فرآیند انجام خواهد شد.

کاربران در صورت تمایل می‌توانند هم‌اکنون بسته الحاقی The Challenge Pack را پیش‌خرید کنند و از تخفیف ۱۰ درصدی آن بهره‌مند شوند. همچنین سازندگان با معرفی محتوای جدید تریلری نیز منتشر کردند که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید و نظرات خود را با اپ و گیم در میان بگذارید.

بازی Motorsport Mananer هم‌اکنون برای و  رایانه‌های شخص ویندوزی، آیفون و اندروید در دسترس است.

منبع : dualshockers

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید