بررسی بازی Subway Surfers : یکی از محبوب ترین بازی های سبک دویدنی

بازی Subway Surfers :بعضی از بازی های به قدری معروفند که شاید نیاز به هیچ معرفی نداشته باشند. Subway Surfers را به جرات میتوان یکی از این بازی ها دانست. اکثر کسانی که با سبک دویدنی در بازی های موبایل آشنایی دارند حداقل یک بار این بازی را انجام داده و از آن لذت برده اند.این بازی در واقع یک بازی فرار بی پایان خود را مطرح کرده است، که توسط شرکت‌های Kiloo و SYBO Games در تاریخ ۲۴مارچ ۲۰۱۲ عرضه شده است.

معرفی گیم پلی :

در ابتدای بازی Subway Surfers شما یک کاراکتر آزاد شده دارید : “Jake” که در حال بازی او را از پشت می بینید چون بازی سوم شخص با حالت پرسپکتیو می باشد. علاوه بر این کاراکتر شما می توانید در مارکت بازی کاراکتر های جدید را آزاد کنید. لازم به ذکر است که هر ورژن از بازی که در شهری خاص می باشد، کاراکتر ها و اسکیت بورد های جدیدی اضافه می شوند.

در راه فرار موانعی وجود دارد که باید از روی آن‌ها بپرد، قطارهایی وجود دارد که نباید با آن‌ها برخورد کند، همچنین سکه‌هایی در فضا هستند که باید آن‌ها را جمع کند و از این طریق امتیاز بگیرد. گاهی جایزه‌هایی نیز به پسرک داده می‌شود که بتواند راحت‌تر حرکت کند و یا راحت‌تر سکه‌ها را جمع کند.

بازی Subway Surfers

بازی Subway Surfers

شما در حین دویدن با موانع مختلفی روبرو میشوید از جمله قطارهای مترو که ایستاده اند یا در حال حرکت در جهت مخالف هستند، تیرهای چراغ برق، تونل ها و … خوشبختانه کنترل کاراکتر اصلی که در حال دویدن است کار ساده ای است. برای عبور از موانع کافی است از روی آنها بپرید یا از زیرشان لیز بخورید که برای این کار کافی است فقط انگشت تان را به ترتیب به بالا یا پایین صفحه نمایشگر بکشید. برای تغییر جهت به چپ و راست نیز میتوانید میتوانید انگشت تان را در جهت مورد نظر روی صفحه نمایشگر بکشید.

گرافیک گیم پلی :

یکی دیگر از نقاط قوت بازی Subway Surfers گرافیک کارتونی و رنگارنگ بازی و کاراکترهای بامزه آن است. بازی از لحاظ تکنیکی نیز قوی است و ضمن پویا نمایی و حرکت نرم کاراکترها هیچ گونه وقفه آنی ضمن بازی که در برخی دیگر از بازی های سبک دویدنی مشاهده میشود در این بازی Subway Surfers وجود ندارد. یکی از تفاوت های این بازی با برخی از بازی های سبک دویدنی در آن است که مسیر همواره مستقیم است و هیچ جای بازی شما گردش به راست یا چپ ندارید. به اعتقاد عده ای این یکی از نقاط ضعف بازی است ولی باید خاطر نشان کنیم که مسیرها و موانع در هر بار انجام بازی به صورت اتفاقی تولید میشوند و همین میتواند تا حدودی مانع خسته کننده شدن بازی پس از مدتی بازی کردن شود.

بازی Subway Surfers

بازی Subway Surfers

حرف آخر :

بازی Subway Surfers در سایت گوگل پلی امتیاز ۴.۴ را کسب کرده و بیشتر از پانصد میلیون بار تاکنون دانلود شده است. این رقم نشان دهنده‌ی میزان محبوبیت این بازی در بین مردم است. اما به نظر می‌رسد بازی مدت زمان طولانی‌ای است که به صورت یکنواخت ادامه پیدا کرده است. پسری که فرار می‌کند و از روی موانع می‌پرد و نباید با قطارهایی که از مقابلش می‌آیند برخورد کند. شاید تغییراتی در این داستان که همیشه ثابت بوده است بتواند جان تازه‌ای به بازی ببخشد.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

google play

9.9 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9.5
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید