اخبار بازی موبایل : بازی اندروید و آیفون Titanfall: Assault منتشر شد

اخبار بازی Titanfall: Assault :

بازی Titanfall: Assault :کمپانی ریسپاون بازی اندروید و آیفون Titanfall: Assault را منتشر کرد. این بازی در سبک استراتژی است.

استودیو ریسپاون از مدت‌ها پیش برای انتشار بازی‌های موبایل با محوریت سری تایتان‌فال ابراز علاقه کرده بود و حتی یک بازی موبایل از این سری نیز در دست ساخت بود که بعدا لغو شد. با این حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، بازی اندروید و آیفون Titanfall: Assault که اولین بازی موبایل تایتان‌فال است، امروز منتشر شده است. برخلاف نسخه‌های اصلی این مجموعه که در سبک شوتر اول‌شخص هستند، Titanfall: Assault یک بازی استراتژی است. با این حال المان‌های اصلی سری Titanfall از جمله تایتان‌ها و خلبان‌ها، در این بازی حضور دارند و همچنین می‌توانید از کارت‌ها هم برای پیشرفت در بازی استفاده کنید.

به گفته ریسپاون، بازی Titanfall: Assault علی‌رغم داشتن سبکی متفاوت، کاملا قرار است حس و حال یک نسخه از Titanfall را ارائه کند. از جمله حالت‌های این بازی موبایل، می‌توان به Hardpoint اشاره کرد که در آن اولین گیمری که بتواند به امتیاز ۱۰۰ برسد یا پایگاه حریف را خراب کند، برنده خواهد بود. در پایان می‌توانید تریلر هنگام انتشار بازی را تماشا کنید:

google play

دانلود از آیتونز

منبع : gamespot

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید