بررسی اپلیکیشن DU Battery Saver : افزایش عمر باتری در موبایل و تبلت تا ۵۰٪ !

اپلیکیشن DU Battery Saver :تلفن های هوشمند وسایلی هستند که در طول روز مدام با آنها سر و کار داریم؛پیشنهاد می دهیم با ما همراه باشید تا یکی دیگر از قدرتمندترین و بهترین اپلیکیشن های مدیریت مصرف باتری را به شما معرفی نماییم.یکی از عواملی که تأثیر مهمی بر عمر مفید هر دستگاه دیجیتالی دارد، مصرف باتری است. با بهینه سازی مصرف انرژی در این گجت ها، هم می توانیم عمر مفید این وسایل را افزایش دهیم و هم در مواقعی که واقعا به آنها احتیاج داریم، با هشدار خالی شدن شارژ موبایل مواجه نشویم.

معرفی اپلیکیشن :

اپلیکیشن DU Battery Saver بزاری رایگان بوده که برای سیستم عامل اندروید در دسترس است و می توانید آن را از فروشگاه ها دریافت و نصب کنید. پس از نصب و اجرای برنامه با منویی مطابق تصاویر زیر مواجه خواهید شد؛ رابط کاربری این برنامه شامل یک پس زمینه تقریبا سرمه ای می شود که شکل مدرنی به خود گرفته است، با این حال نمی توان در طراحی اینترفیس آن استانداردهای متریال دیزاین مشاهده کرد.

در کنار DU Speed Booster برای افزایش سرعت کار با گجت، اپلیکیشن Battery Saver استودیوی DU Apps نیز می تواند شما را در حفظ و مدیریت مصرف باتری تان یاری کند.

اپلیکیشن DU Battery Saver 

اپلیکیشن DU Battery Saver

آیکون Optimize در منوی اصلی این امکان را می دهد تا به سرعت عملیات مسدود سازی اپلیکیشن های پس زمینه را آغاز نمایید و در نتیجه عمر باتری افزایش یابد. در اینجا، میزان شارژ باتری به همراه تخمین عمر باتری باقی مانده نمایش داده می شود. در ادامه دمای تلفن، ولتاژ و تکنولوژی اتصال مشاهده می شوند. همچنین اگر می خواهید روند کاهش شارژ تلفن از آخرین ۱۰۰ درصد شارژ را مشاهده کنید، نموداری در انتهای این بخش قرار دارد که می تواند اطلاعات دقیقی در این باره به شما بدهد.

اپلیکیشن DU Battery Saver  نیز همانند Battery Doctor می تواند موبایل شما را در سه مرحله شارژ کند. با استفاده از قابلیت شارژ سه مرحله ای یا به اصطلاح شارژ قطره ای قادرید باتری موبایل خود را سالم تر و پایدارتر از همیشه نگاه دارید.

دسته بندی حالت ها (Mode) و هوشمند (Smart) :

حالت Prolong: با فعال سازی این حالت، دیگر تماس و پیام ها هم به نمایش در نمی آیند و امکاناتی نظیر وای فای قطع می شوند تا میزان شارژدهی به بالاترین حد خود برسد، همچنین فعالیت های پس زمینه اپلیکیشن ها به مینیموم می رسد.

حالت General: در این حالت پیام و تماس ها را دریافت می کنید، اما فعالیت های مختلف جهت افزایش عمر شارژدهی مسدود می شوند.

حالت Sleep: در این حالت علاوه بر عدم دریافت پیام و تماس ها، حتی ساعت تلفن نیز جلو نمی رود و کاملا متوقف می شود!

حالت My mode: در اینجا می توان یک حالت اختصاصی برای خود ایجاد کرد تا همیشه به سرعت فعال شود، به عنوان مثال دریافت/عدم دریافت پیام و تماس ها، روشن بودن وای فای، بلوتوث و … می تواند توسط خود کاربر مشخص شود.

حرف آخر :

یافتن اپلیکیشن های پرمصرف، تنظیمات نور و روشنایی، مشاهده فرکانس های سی پی یو و ویجت های مخصوص صفحه دسکتاپ از جمله امکانات دیگر این اپلیکیشن DU Battery Saver کاربردی محسوب می گردند.این برنامه با کارهایی همچون کم کردن سرعت سی پی یو، بستن برنامه های بدون مصرف که از باتری زیاد کار می کشند و انجام فرآیندهایی عالی در زمینه ی بهینه سازی باتری گوشیتان را بهینه کرده و باعث می شود چندین و چند ساعت گوشیتان بیشتر از همیشه در حالت آماده باش قرار بگیرد.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.8 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید