بررسی اپلیکیشن Selfish – Selfie Camera : سلفی آسان بدون اعمال شاقه

اپلیکیشن Selfish :ثبت تصاویر با دوربین جلو دستگاه های هوشمند و یا به اصطلاح سلفی گرفتن یکی از رایج ترین شیوه های عکاسی در میان کاربران می باشد که شما نیز روزانه صد ها تصویر سلفی را در شبکه های اجتماعی مشاهده می کنید. یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد در هنگام سلفی گرفتن با آن رو به رو هستند لمس گزینه ی ثبت عکس می باشد که باعث لرزش دوربین شده و باعث می شود تصاویر با کیفیت مطلوبی ذخیره نشوند.

معرفی اپلیکیشن :

اپلیکیشن Selfish به شما کمک می‌کند تا تصاویر سلفی با کیفیتی را بگیرید که در هیچ کدامشان نیازی به استفاده از دست برای گرفتن آن نخواهید داشت. این اپ را Bengigi برای دارندگان گجت‌های اندرویدی ارائه داده است.برای داشتن تصاویر سلفی و استفاده از دوربین جلوی دستگاهتان علاوه بر اینکه می‌توانید از آیتم زمان استفاده کرده و با انتخاب یک گزینه با شمارش معکوس عکس تهیه کنید، راه‌های دیگری نیز برای عکس گرفتن خواهید داشت. راه دیگر آن استفاده از آیتم شناسایی چهره می‌باشد. با انتخاب این گزینه وقتی اپلیکیشن، آن تعداد از صورت‌هایی که قبلا توسط شما به اپ معرفی شدند را شناسایی نمود تصویر سلفی گرفته می‌شود.

روند اپلیکیشن :

اپلیکیشن Selfish عنوان اپلیکیشنی حرفه ای برای ثبت هر چه آسان تر تصاویر سلفی می باشد که توسط Bengigi برای سیستم عامل اندرویدمنتشر شده است. این نرم افزار هوشمند با پشتیبانی از چندین حالت مختلف برای ثبت تصاویر سلفی کاربران را قادر می سازد تا بدون هیچ گونه مشکلی عکس گرفته و آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. از مهم ترین حالت های ثبت سلفی در این سلفیش سیستم بی نظیر شناسایی چهره می باشد،به گونه ای که با انتخاب تعداد چهره های موجود در کادر برنامه صورت های را شناسایی کرده و به محض شناسایی تعداد مورد نظر و معرفی شده توسط شما تصویر سلفی را ثبت می کند.

علاوه بر این راه دیگری که اتفاقا گزینه‌ای مناسب برای افراد روشن‌دل محسوب می‌شود دستور صوتی بوده. به این ترتیب که یک عبارت یا واژه از قبل به Selfish – Selfie Camera معرفی می‌شود و سپس هنگام تصویربرداری آن واژه را به کار برده و تصویر ثبت خواهد شد. صدایی که این عبارات را به کار می‌برد باید با همان صوت و آهنگی که قبلا به دستگاه معرفی شده بازهم آن کلمات را بر زبان آورد تا مورد شناسایی قرار بگیرد.

حرف آخر :

اپلیکیشن Selfish به عنوان یکی از برترین برنامه های ثبت سلفی در مارکت گوگل پلی توانسته است با قیمت 5.49 دلاری خود امتیاز 4.0 از 5.0 را توسط کاربران دریافت نماید.به صورت خودکار می‌تواند بر روی تصاویرتان ویرایش نیز انجام دهد. در نهایت آن تصاویر را در شبکه‌های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.7 امتیاز
  • ارزش آموزشی 9
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید