بررسی بازی Vainglory : تجربه یک نبر آنلاین نفس گیر با گوشی هوشمند شما

بازی Vainglory :با دوستان خود در یک نبرد آنلاین چند نفره و رایگان بازی کنید،بازی Vainglory به شما اجازه می دهد تا از یک لیست در حال رشد،قهرمانان را انتخاب کنید و به نبرد واقعی با دشمنان خود بپردازید و آن ها را نابود کنید.اگر از طرفداران سبک MOBA و بازی های برگزیده آن مثل DotA و League of Legends هستید، از این به بعد باید بازی دیگری را به لیست عناوین محبوبتان در این سبک اضافه کنید. Vainglory توسط کارکنان سابق بلیزارد ساخته شده تا به نبردهای آنلاین در بازی های موبایل شور و هیجان تازه ای ببخشد.

معرفی گیم پلی :

در بازی Vainglory مکانی که این مبارزه صورت می‌گیرد Halcyon Fold نام دارد که دو منبع قدرت جادو و تکنولوژی در آن قرار دارد. هرکسی بخواهد این قدرت‌ها را آزاد کند باید دیگری را از بین ببرد. هرکدام از قرارگاه‌ها از طریق کریستالی به نام Vain Crystal نیرو می‌گیرند. هدف بازی نابود کردن این برج‌ها و رسیدن به کریستال دشمن و نابودی آن است و تیمی که زودتر از گروه مقابل این کار را انجام بدهد، پیروز میدان می‌شود.

بازی Vainglory

بازی Vainglory

هر راند یا به زبان عامیانه تر هر دست در بازی ۶ نفر با هم به بازی خواهند پرداخت و هر ۳ نفر یک تیم را تشکیل خواهند داد و در مقابل هم با Hero هایی که انتخاب نموده اند به بازی خواهند پرداخت که باید تیم شما یا تیم مقابل با غلبه بر بر شما و نیرو های شما به قلعه یا ساختمان اصلی شما برسند و آن را نابود کنند و راند پایان می یابد هر راند در بازی در حالت حالت عادی بین ۲۰-۲۵ دقیقه به طور می انجامد.

از دیگر بخش های جذاب بازی می توان به تشکیل تیم و یا گروه اشاره نمود که شما می توانید با ساخت یک گروه به صورت گروهی به بازی بپردازید یا با تشکیل یک تیم به مسابقات هر فصل بازی وارد شوید که در سطح جهانی برگزار می شوند.

بازی Vainglory

بازی Vainglory

طریقه خرید از فروشگاه :

در اعماق جنگل هم می‌توانید به فروشگاه سر بزنید و خرید خود را انجام دهید و دیگر نیازی به برگشتن به قرارگاه برای خرید نیست. البته این نکته هم به یاد داشته باشید که جنگل با همه مزیت‌هایی که دارد، مکان بسیار خطرناکی برای رفت‌وآمد هیروها به‌تنهایی است و ممکن است توسط هیروهای دشمن که به‌صورت گروهی در جنگل رفت‌وآمد می‌کنند در عرض چند ثانیه کشته شوید. در اواسط بازی معدنچی طلا به خاطر استخراج طلای زیاد باعث بیدار شدن کراکن (Kraken) می‌شود. این موجود بسیار خطرناک از معدن بیرون می‌آید و پس از کشتن معدنچی جای او را می‌گیرد.

حمله به کراکن به‌تنهایی کار راحتی نیست و معمولاً نیازمند حمله گروهی به او است. هر تیمی که موفق به شکست کراکن شود، باعث رها شدن او می‌شود تا برای گروه خودی شروع به همراهی کردن مینیون‌ها در لاین کند. در بیشتر مواقع رها شدن کراکن مساوی با پایان یافتن بازی است؛ زیرا او ضربات مهلکی به برج‌ها وارد می‌کند و در عرض ۳۰ ثانیه به‌تنهایی می‌تواند یک برج را نابود کند.

بازی Vainglory

بازی Vainglory

پایان گیم پلی :

شما در پایان هر بازی مشخصات کلی بازی اعم از مقدار پول جمع شده، آیتم‌ها، کشته‌ها، مردن‌ها و همکاری‌ها همه بازیکنان را می‌توانید مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید برای دیگر بازیکنانی که در بازی با شما بازی کردند (چه دوست، چه دشمن) درخواست دوستی ارسال کنید. در صورت قبول کردن این درخواست، می‌توانید آن‌ها را به عنوان هم گروه به بازی دعوت کنید و برای پیروزشدن بجنگید. همچنین می‌توانید به بازی دیگر بازیکنان رأی مثبت و منفی بدهید.

برنامه‌نویسان به این مسئله نیز فکر کرده‌اند و برای بازیکنان رتبه‌بندی‌ای به نام کارما (Karma) قرار داده‌اند. کارما با هر بار برد در بازی افزایش می‌یابد و شما کم‌کم با افزایش آن با بازیکنان هم‌رده خود همبازی می‌شوید. پس اگر می‌خواهید با حرفه‌ای‌ترین‌های این بازی، هم‌بازی شوید باید برای پیروز شدن مبارزه کنید و فکر شکست را از سر خود بیرون کنید.

حرف آخر :

نکته خوشحال کننده دیگر این که وین گلوری به صورت رایگان عرضه شده و در کلیه گجت هایی که از iOS 6 به بالا پشتیبانی می کنند قابل اجراست.بازی Vainglory را با سبک سیاقی که دارد می توان نمونه موفق در دنیای اسمارت فون ها دانست که با نوع خاص استراتژی خود توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جذب نمایید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

google play

9.8 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید