مسابقات پاییزی Clash Royale با میلیون‌ها جوایز از ۲۵ مرداد شروع خواهد شد

اخبار بازی Clash Royale  :

بازی Clash Royale :استودیو سوپرسل از شروع مسابقات پاییزی Crown Championship کلش رویال در تاریخ ۲۵ مرداد خبر داد.

استودیو فنلاندی سوپرسل، با عرضه بازی کلش رویال نه‌ تنها توانست در صنعت بازی‌های موبایل به خوبی بدرخشد، بلکه موفق شد پا جای بازی کارتی پرطرفدار Hearthstone هم بگذارد. مسابقات بهاری این بازی اندروید و آیفون، بیش از یک میلیون شرکت‌کننده در برداشت که در نتیجه با توجه به مهارت‌ها و تعداد بازی‌های پبروز شده، بهترین بازیکن مسابقات مشخص شد. حال قرار است که سری پاییزی مسابقات Crown Championship با چالشی جدید و متفاوت آغاز شود. شرط ورود به این مسابقات از این قرار است که گیمرها باید در بین روزهای ۱۶ تا ۲۰ اوت (۲۵ تا ۲۹ مرداد) ۲۰ برد را کسب کنند. سپس راه‌یافته‌گان به دور بعد باید در مرحله رده‌بندی به مصاف رقیبان یکدیگر بروند. برندگان این بخش از مسابقه به مرحله حذفی راه یافته و در نهایت باید در بین ده نفر برتر، برای حضور در فینال مسابقات به رقابت بپردازند و جوایز رویایی کسب کنند. خوشبختانه توسعه‌دهندگان بازی برای کاربرانی که قادر به کسب ۲۰ بازی نبوده‌اند هم جوایزی تدارک دیده است که جوایز احتمالی به شرح زیر خواهد بود:

  • ۲ برد، ۲۵۰۰ سکه
  • ۵ برد، یک صندوق جاینت
  • ۹ برد، یک صندوق مجیکال
  • ۱۴ برد، یک صندوق لجندری

همچنین گفته می‌شود کسانی که ۲۰ پیروزی را کسب کرده‌اند، ۲۵۰.۰۰۰ سکه دریافت خواهند کرد. شرکت در مسابقات به هیچ‌گونه پیش‌زمینه یا ثبت‌نامی نیاز ندارد و تنها با تعداد ۲۰ برد به مسابقه اصلی شرکت داده می‌شوید. همچنین تاریخ مراحل گروهی بدین‌گونه خواهد بود:

بازی Clash Royale

بازی Clash Royale

۱۶ تا ۲۰ اوت: مرحله مقدماتی Crown Championship

۲۳ تا ۲۸ اوت: مسابقات‌ رده‌بندی

۵ تا ۷ سپتامبر: مرحله حذفی

۱۱ سپتامبر تا ۲۶ اکتبر: لیست ده نفر برتر

۱۱ تا ۱۲ نوامبر: فینال مسابقات

اگر فکر می‌کنید استعداد و مهارت لازم برای حضور در مسابقات پاییزی کلش‌رویال را دارید، حتما شانس خود را در روز‌های تعیین‌شده امتحان کنید.

دانلود از آیتونز

google play

منبع : toucharcade

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

۱ دیدگاه

نظر خود را با ما در میان بگذارید