بررسی برنامه Sleep as Android : برنامه آلارم و حرفه ای خواب آرام در گوشی شما

برنامه Sleep as Android یک نرم افزار قدرتمند، پرطرفدار و عالی در زمینه ی بیدار کردن شما و خواب آرام از استودیوی Urbandroid Team مخصوص اندروید است،برنامه هشدار برای بیدار شدن از خواب می باشد که امکان بیدار کردن شما با آرامش را دارد. در اصل نرم افزار Sleep as Android به گونه ای طراحی شده است که بتواند شما را با آرامش خاطر بیدار کند.

معرفی اپلیکیشن :

در برنامه Sleep as Android ساعت هشدار هوشمند با ردیابی چرخه خواب است. این برنامه هر روز به آرامی شما را در لحظه ای مطلوب برای داشتن یک صبح دلپذیر و با نشاط بیدار می کند. این برنامه می تواند در زمانی که در خواب هستید، صدای خر و پف شما را در صورت شنیده شدن ضبط  نموده و عمق خواب شما را نشان دهد. همچنین این برنامه با تنظیم زمان بیداری بر خلاف زنگ هشدارهای ناگهانی، شما را با صداهای ملایم و به تدریج از خواب بیدار می کند. برای آن دسته از کاربرانی که با بیدار شدن در صبح هنگام مشکل دارند، برنامه Sleep as Android را توصیه می کنیم. Sleep as Android نام نرم افزاری کاربردی برای اندروید می باشد که امکان بیدار کردن شما را در صبح دارد.

برنامه Sleep as Android

برنامه Sleep as Android

ویژگی های برنامه Sleep as Android اندروید:

ردیابی کردن چرخه خواب به صورت هوشمند با استفاده از شتاب سنج گوشی خود.

پشتیبانی از ویجت های پوشیدنی (سازگاری با ساعت هوشمند سامسونگ).

ادغام کردن با گوگل.

آمارهای مربوط به کمبود خواب و خروپف کردن.

به اشتراک گذاری در فیس بوک و توییتر.

دارا بودن انواع پازل ها برای بیدار شدن کامل شما از خواب.

ضبط صدای شما در خواب برای پی بردن به خروپف و مبارزه با آن!

نمایش نمودارهایی دقیق برای تاریخچه خواب شما – کامل.

افزایش تدریجی حجم صدا برای جلوگیری از سر درد شما!

حرف آخر :

به طور حتم بیدار شدن در صبح با استفاده از صداهایی آرامش بخش می تواند بسیار لذت بخش تر باشد. برای کسانی که حتی با صدای آلارم نیز نمی توانند بیدار شوند، در این نرم افزار می توانید آلارم را به گونه ای تنظیم کنید تا حل کردن پازلی که از قبل تعیین شده است، آلارم خاموش نخواهد شد. یعنی به این ترتیب مدت زمانی که برای حل کردن مجبور هستید صرف کنید، شما را بیدار خواهد کرد.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.8 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید