بررسی بازی Trials Frontier : بازی موتور سواری اچ دی اندروید،محصولی از یوبی سافت

بازی Trials Frontier :یک بازی فوق العاده زیبا با گرافیک خیره کننده اچ دی از کمپامی معروف Ubisoft Entertainment مخصوص سیستم عامل اندروید و ios می باشد،یوبیسافت چند سالی می‌شود که انتشار بازی‌‌‌های موبایل را در دستور کار خود قرار داده است. بعد از انتشار نرم‌افزارهای ترکیبی بسیار برای بازی‌های بزرگی نظیر سری Assassin’s Creed، این کمپانی اخیرا بازی‌های جدیدی را نیز مانند Trolls، با الهام از انیمیشینی با همین نام عرضه کرده است. یکی از ویژگی‌های یوبی سافت اینترتینمنت پشتیبانی متوالی از بازی‌های موبایل منتشر شده است. این کمپانی علی‌رغم عرضه‌ی بازی‌ها در سال‌های گذشته، هنوز هم به ارائه‌ی پچ بروزرسانی ادامه می‌دهد.

معرفی گیم پلی :

بر خلاف بسیاری از بازی های موتورسواری که بیشتر حالت تفننی دارند و شما هدف خاصی به غیر از امتیاز آوردن را در آنها دنبال نمیکنید این بازی داستان و کاراکترهای خود را دارد. شما در مراحل مختلف با مسیرها و پیست های مختلفی روبرو میشوید و البته نه همیشه با یک کاراکتر. هدف شما هم در هر مرحله مشخص است. مثلا در یکی از مراحل باید موتورسواری که به تازگی رقیب‌تان شده است را شکست دهید. در کنترل موتورسوارتان حتی یک حرکت کوچک انگشت نیز میتواند تاثیرگذار باشد. خوشبختانه دکمه های کنترلی که روی صفحه بازی قرار گرفته اند به قدری بزرگ هستند که مانع اشتباه شما شوند.

بازی Trials Frontier

بازی Trials Frontier

با انتخاب هر ماموریت، به سرعت وارد نقشه شده و سعی می‌کنید تا دستورالعمل‌های داده شده مانند چندین بار چرخش در آسمان را انجام دهید. با تمام کردن هر مرحله، مختصر گزارشی را از عملکرد و رکوردهای کسب شده مشاهده می‌کنید که برای تصمیم گیری در جهت تکرار مرحله یا حرکت به سمت مرحله جدید بسیار مناسب است. بازی Trials Frontier مانند نسخه‌ی مشابه دیگری که در سایر پلتفرم‌ها دارد، در مجموع پیچیدگی و محتوای خاص خود را ارائه می‌دهد. بازیکنان در همان ابتدا و به دنبال حادثه‌ای موتور خود را از دست داده و به ناچار مجبور به رقابت با یک موتورسیکلت قراضه هستند. این حادثه و در ادامه موتور قوی برخی رقیبان در رقابت‌های دونفره باعث می‌شود تا به لطف یکی از شخصیت‌های بازی قادر به ارتقاء اجزای موتورسیکلت خود برای افزایش سرعت، شتاپ، گریپ یا تکیه‌گاه موتورسیکلت باشید.

برخی از ویژگی های گیم پلی :

دارا بودن گیم پلی منحصر به فرد و بی نظیر مبتنی بر فیزیک.

بودن انواع ماموریت های مختلف و بسیار هیجان انگیز برای پیش بردن.

بودن انواع دستاوردهای مختلف برای جمع اوری و ارتقای موتور خود.

بودن انواع موتورسیکلت های مختلف و شخصیت های متعدد برای انتخاب.

امکان بازی و رقابت با دوستان با امکان دعوت از دوستان فیسبوکی.

البته این را هم بگوییم که کسانی که مراحل را در مدت زمان کمتر و با شکست های کمتر به پایان میبرند از سکه ها و مزایای بیشتری برخوردار خواهند شد. مراحل این بازی Trials Frontier کوتاه بوده و در ابتدا بسیار ساده به نظر میرسند، ولی چالش هایی را پیش روی شما میگذارند که فقط با دقت بالا و حفظ سرعت مناسب که با تمرین زیاد بدست می آید میتوانید آنها را پشت سر بگذارید.

بازی Trials Frontier

بازی Trials Frontier

حرف آخر :

بازی Trials Frontier شامل بیش از ۲۵۰ ماموریت چالشی است که روزها و ساعت‌ها می‌تواند شمار را درگیر خود کند. ردلینکس همچنین امکان ارتباط با خدمات Uplay و فیسبوک را مهیا کرده است. با استفاده از قابلیت فوق قادر به دعوت از دوستان و رقابت با آنها به صورت PvP هستید. ویژگی چندنفره بسیار اعتیاد آور است و اگر شرایط اینترنت شما امکان رقابت با دوستانتان را فراهم کند، بی شک لحظات خنده‌دار و جذابی را تجربه خواهید کرد. ویژگی فوق و بخش تک‌نفره‌ی فوق‌العاده با محیط‌های متنوع، باعث شده تا ساخته‌ی استودیوی ردلینکس به نوبه‌ی خود ارزشمند شود. اگر به انجام حرکت نمایشی چرخش در هوا و پرش از روی سکوها با موتور سیکلت علاقه دارید، Trials Frontier می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

دانلود از آیتونز

9.5 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9
  • سهولت 9.5
  • ارزش آموزشی 9.5
  • سرعت 10
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 10

نظر خود را با ما در میان بگذارید