بررسی بازی Assassin’s Creed Pirates : بازی دزدان دریایی گرافیک اچ دی

بازی Assassin’s Creed : یک بازی مبارزه کشتی با کشتی است که توسط یوبی سافت منتشر شده است، در سبک بازی های اکشن و آرکید محصولی از کمپانی بازیسازی معروف یوبی سافت برای سیستم عامل اندروید و ios می باشد و بازیکنان در یک سری کشتی در دنیای باز ضمن مبارزه با نیروی دریایی بریتانیا در جستجوی گنج بوده و در ضمن به کشف اسرار پنهان Assassin’s Creed می‌پردازند .

معرفی گیم پلی :

این نسخه از بازی Assassin’s Creed را شما باید در دریا و کشتی خودتان سپری کنید و مراحل را رد کنید ، این بازی دارای بیش از 50 مرحله و ماموریت مختلف و جالب و هیجان انگیز است که شما میتوانید به صورت دلخواه آنهارا در نقشه تان دنبال کنید!شما در نقش کاپیتان کشتی دزدان دریایی یعنی Alonzo Batilla قرار خواهید گرفت و می بایستی برای به دست آوردن گنجینه های ارزشمند و همچنین سلطه بر کارائیب، دشمنان و کشتی‌های دیگر را نابود کنید!

بازی Assassin’s Creed

بازی Assassin’s Creed

یکی از نکته های جالب و خارق العاده ی بازی وجود شخصیت هایی که در بازی های دیگر یوبی سافت موجود بود را می توان نام برد! گرافیک خیره کننده ی بازی، کیفیت صداگذاری حرفه ای و ماموریت هایی واقعا شگفت انگیز همگی دست به دست هم داده اند تا تجربه ی بهترین و هیجان برانگیزترین بازی اکشن را در اسمارت فون و یا تبلت اندرویدی شما به ارمغان بیاورد!

برخی از ویژگی های گیم پلی :

به دست آوردن قایق های بیشتر از عصر طلایی دزدی دریایی.

امکان ارتقاء کشتی خود با استفاده از غارت کشتی ها و ابزارها.

استخدام بهترین خدمه و یادگیری بیش از 50 تکنیک برای تبدیل شدن به کاپیتان بهتر.

تغییر شرایط آب و هوایی به طور مستقیم برای تجربه ی واقعی ترین بازی اکشن!

در دسترس بودن یک نقشه کارائیب بزرگ برای شروع کردن یک ماجراجویی شگفت انگیز.

لذت بردن از 50 ماموریت واقعا چالش برانگیز در مکان هایی واقعی و خیره کننده.

بازی Assassin’s Creed

بازی Assassin’s Creed

ماموریت های جانبی در بازی هر چند ممکن است بسیار پیش و پا افتاده به نظر برسند ولی به صورت کلی باعث پیشبرد روند بازی شده و البته ماموریت هایی که دارای محدودیت زمانی نیز هستند دارای پاداش بیشتری نیز هستند.در پیشبرد داستان بازی برخی مناطق با علامت تعجب سیاه وسفید ویا طلا قابل دسترسی است که بسته به سطح پیشرفت شما در بازی امکان دسترسی به آن مناطق نیز وجود دارد.شما باید با به‌روزرسانی اسلحه و البته کشتی خود آن را هر چه مجهزتر کرده و این را نیز بد نیست بدانید کشتی‌های سریع تر دارای مقاومت کمتر وکشتی های کندتر دارای قدرت اتش سنگین‌تر هستند.

بازی Assassin’s Creed

بازی Assassin’s Creed

حرف آخر :

این بازی در کل و به همراه فایل دیتا ، در حدود 800 مگابایت خرج دارد و بازی نسبتا پر حجمی به حساب می آید ! این بازی در گوگل پلی دارای امتیاز 4.4 از 5 میباشد!

9.8 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9.5
  • سهولت 9.5
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید