بررسی اپلیکیشن Network Traffic Monitor : نظارت روی ترافیک مصرفی اینترنت

اپلیکیشن Network Traffic Monitor :با این برنامه میتونید نظارت کامل روی ترافیک اینترنت مصرفی گوشی تون داشته باشید ین اپ توسط bSTUDIO برای کاربران اندرویدی طراحی و ارائه شده است و به دلیل قیمت بالای اپراتور ها و شرکت های ارائه دهنده ی اینترنت های پر سرعت، کاربران باید نظارتی دقیق بر روی اطلاعات ارسالی و دریافتی خود داشته باشند و آن را به گونه ای خاص مدیریت نمایند.

معرفی اپلیکیشن :

اگر شما هم روزانه ، از اینترنت Gprs ایرانسل و همراه اول و یا هر نوع اینترنت وایرلس به مدت طولانی استفاده می کنید و کنجکاو هستید بدانید میزان مصرف و سند و ریسیو و میزان حجم دانلودی شما چه قدر بوده تا هزینه هایتان را برآورد کنید می توانید از نرم افزار جالب Traffic Monitor استفاده کنید.

اپلیکیشن Network Traffic Monitor

اپلیکیشن Network Traffic Monitor

این نرم افزار هوشمند با پشتیبانی از سیستمی فوق العاده دو سرعت دانلود و آپلود را در زمان واقعی نشان داده و کمک می کند تا کاربران از سرعت دقیق اینترنت خود مطلع شوند. علاوه بر این یکی از مهم ترین مسائلی که بار ها و بار ها به آن نیز اشاره کرده ایم امنیت اطلاعات می باشد که در بسیاری از دستگاه های هوشمند جاسوس ابزار ها به دور از اطلاع کاربر اقدام به سرقت اطلاعات دستگاه هوشمند می کنند ؛ نتورک ترافیک مانیتور با پشتیبانی از سیستمی فوق العاده این امکان را فراهم کرده تا بتوانید به لیست برنامه های در حال استفاده از اینترنت دسترسی داشته و علاوه مشاهده میزان اینترنت مصرفی هر نرم افزار، اپلیکیشن های پر استفاده را نیز شناسایی کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه:

نظارت بر سرعت دانلود و آپلود به صورت real time.

مشاهده برنامه هایی که به مصرف اینترنت دسترسی دارند.

نمایش تکنولوژی شبکه ی مورد استفاده.

سفارشی کردن نرخ تجدید پنل.

تنظیم مکان قرار گیری پنل به دلخواه خود.

توانایی سفارشی سازی میزان شفافیت و کدورت پنل.

پشتیبانی از انواع راه های ارتباطی نظیر وای فای، LTE، 3G و …

حرف آخر :

اپلیکیشن Network Traffic Monitor با پشتیبانی از سیستمی فوق العاده برای نشان دادن سرعت دانلود و آپلود در زمان واقعی توانسته است با قیمت 1.49 دلاری خود امتیاز 4.1 از 5.0 را به دست آورد .

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.7 امتیاز
  • ارزش آموزشی 9
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید