بررسی بازی Marvel Contest of Champions : بازگشت قهرمانان دنیای کمیک

بازی Contest of Champions :بازی فوق العاده زیبا و گرافیکی مبارزه قهرمانان مارول از استودیوی بازیسازی معروف Kabam است،بازی Contest of Champions جدیدترین بازی اقتباس شده از این دنیای عظیم است که برای پلتفرم های موبایل عرضه شده است.

معرفی گیم پلی :

داستان تکراری، روتین و خسته کننده بازی Contest of Champions تنها بهانه ای برای ورود به میدان مبارزه و پذیرایی از دشمنان با ضربات مشت و لگد است. کَنگ، ضد قهرمان مشهور دنیای مارول با لشکرکشی هایش عالم هستی را به خطر انداخته و طبق معمول در کل دنیا، این فقط ابرقهرمانان هستند که با قدرت های ویژه خود توانایی مبارزه و شکست او را دارند.در این بازی همه قهرمانان معروف مارول حضور دارند، از مرد عنکبوتی بگیرید تا مرد آهنی! شما در نقش این شخصیت های افسانه ای در مقابل انواع حیوانات و موجودات وحشتناک و قوی قرار میگیرید و می بایستی ان ها را با ضربات خود از پای دراورید و قهرمانان جدید را آنلاک کنید! کلکسیونی از قهرمانان را برای نبردهایی واقعا مهیج در سیاه جمع آوری نمایید و یکی از بهترین بازی های مبارزه ای تلفن هوشمند را تجربه کنید.

بازی Contest of Champions

بازی Contest of Champions

CoC همانند تکن و مورتال کامبت یک بازی در سبک مبارزه ای است؛ بدین صورت که در نقشه تقریبا بزرگ بازی به نقاط مختلف خواهید رفت و در هر قسمت مبارزه با دشمنانی خاص را تجربه می کنید. برای مبارزات قادرید تیمی از ابرقهرمانان دنیای مارول (چه نیروی خیر و چه نیروی شر) را جمع آوری کرده و در نبردهای تن به تن از قدرت های ویژه آنها استفاده کنید. با پیشروی در بازی و پیروزی در مبارزات، مبارزان شما از لحاظ قدرت و استقامت قابل ارتقا هستند.

برخی از ویژگی های گیم پلی :

باز کردن قهرمانان جدید و افسانه ای توسط شما.

مبارزه با انواع موجودات گوشت خوار وحشتناک و قوی.

مبارزه در انواع مکان ها و محیط های متنوع و هیجان انگیز.

طراحی منحصر به فرد با گیم پلی اعتیاداور و کنترلرهای عالی.

بازی Contest of Champions

بازی Contest of Champions

گرافیک گیم پلی :

خوشبختانه CoC از لحاظ گیم پلی و گرافیک با نهایت دقت و ظرافت طراحی شده و با داشتن حجمی مناسب برای دانلود، جای شکایتی برایتان باقی نخواهد گذاشت. این بازی را از لحاظ گرافیکی به راحتی می توان هم ردیف عناوین کنسولی روز قرار داد و از لحاظ گیم پلی نیز ساعت ها مبارزه پر هیجان و لذت بخش را در آن تجربه خواهید کرد.

حرف آخر :

عنوان جدید دنیای مارول برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و از بهترین بازی های مبارزه ای است که این روزها در پلتفرم های موبایل خواهید یافت. بدون هیچ مشکلی برروی دستگاهتان اجرا می شود؛ همانطور که چندین و چند بار در متن پست اورده شده بازی آنلاین و اینترنتی است و برای اجرا همیشه به اتصال اینترنت نیاز است .

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

google play

9.7 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9.5
  • سهولت 9.5
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 9.5
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 6.9

نظر خود را با ما در میان بگذارید