بررسی اپلیکیشن Vault : محافظ قدرتمند فایل های خصوصی در تمام پلتفرم ها

اپلیکیشن Vault :اینترنت این روزها پر شده از سایت های فیشینگ، اپلیکیشن های تقلبی و بدافزارهایی که به هر طریقی دنبال نفوذ به اطلاعات شخصی افراد هستند.حفظ حریم شخصی روی گوشی و سایر دستگاه‌ها برای همه آدم‌ها مهم است؛ برای بعضی مهم‌تر. به هر حال کار از محکم‌کاری عیب نمی‌کند و تا به حال کسی از احتیاط کردن ضرر نکرده. متاسفانه این روز‌ها دیگر احتمال هک شدن اطلاعات گوشی و یا دستبرد بد‌افزارها به اطلاعات دستگاه، آنقدر‌ها دور از ذهن نیست.

معرفی اپلیکیشن :

اپلیکیشن Vault یکی از اپلیکشن‌های رمزگذاری اطلاعات گوشی و سایر دستگاه‌هاست که به خوبی از پس حفظ حریم شخصی شما برمی‌آید و آن را از دستبرد هکرها در امان نگه می‌دارد؛ رابط کاربری خوب و ساده‌ای هم دارد که گیج‌تان نمی‌کند. اپلیکیشن Vault کمپانی امنیتی NQ محافظت قدرتمندی را برایتان تضمین می کند. با بهره گیری از الگوریتم های رمزنگاری، Vault می تواند خصوصی ترین محتوای موجود در تلفن های هوشمند شما را از دسترس هکرها و بدافزارها پنهان نگه دارد.

اپلیکیشن Vault

اپلیکیشن Vault

کارایی اپلیکیشن :

اپلیکیشن Vault هر نوع اطلاعاتی را محافظت می کند؛ ازعکس‌ها و ویدیو‌ها گرفته تا پیغام‌ها واپلیکیشن‌های گوشی، آن هم با یک پسورد. شما بعد از نصب برنامه بلا فاصله با صفحه‌ای از اعداد مواجه می‌ شوید که باید یک کد ۱۵ رقمی را در آن وارد کنید. این همان پسورد شماست که باید برای هربار ورود به خاطر داشته باشید.

اپلیکیشن Vault

اپلیکیشن Vault

به لطف رابط کاربری صاف و ساده این اپ، فرآیند قفل گذاری و بازگشایی فایل ها بیشتر از چند اشاره ساده از شما زمان نمی گیرد. برای ورود به Vault می توانید یک رمز اصلی در حکم شاه کلیدی برای ورود به برنامه در نظر بگیرید.

با ورود به هر بخش کل فایل‌هایتان برایتان لیست می‌شود و شما با زدن تیک روبروی آن، عملیات رمزگذاری را برای همان عکس، ویدیو پیغام یا برنامه‌هایی که مدنظرتان است فعال می‌کنید تا بعد از آن بازکردنشان فقط با همان پسورد پانزده رقمی ممکن باشد. با این کار دیگر هکر‌ها به اطلاعات دستگاه شما دسترسی نخواهد داشت.

اپلیکیشن Vault

اپلیکیشن Vault

حتی اگر شخصی موبایل تان را برداشته و فقط برای نفوذ به محتوای خصوصی شما تلاش کند، Vault سیستمی دارد که می تواند با دوربین سلفی از چهره آن فرد برایتان عکس بگیرد. این عکس در حافظه اپلیکیشن ذخیره می شود و در صورت سرقت دستگاه قابل دسترسی و بازگردانی است.

Vault برای کاهش احتمال نفوذپذیری وظیفه محافظتش را کاملا آفلاین و مستقل از اینترنت انجام می دهد، هر چند که در صورت تمایل می توانید از فایل های مهم تان در فضای ابری امن شرکت NQ نسخه پشتیبان هم بگیرید.

حرف آخر :

گفتنی است این اپلیکیشن یک کد ثبت‌نام به ایمیل شما هم می‌فرستند تا در صورت فراموش کردن رمز، امکان بازیابی آن را داشته باشید.تمهیدات امنیتی که به آن ها اشاره کردیم سبب شده اند که Vault در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین محصولات حفاظت از حریم خصوصی در سراسر دنیا باشد. از این اپلیکیشن می توانید به رایگان در پلتفرم های iOS، اندروید و ویندوزفون استفاده کنید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

google play

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید