بررسی بازی Need for Speed : بازی نیدفور اسپید،یک بازگشت باشکوه

بازی نید فور اسپید :جدیدترین عنوان از سری بازی های اتومبیلرانی نید فور اسپید از الکترونیک گیمز (EA GAMES)  برای دستگاه های اندرویدی و ios می باشد بازی نید فور اسپید جدید با عنوان فرعی No Limits، توسط استودیوی استرالیایی Firemonkeys Studios طراحی شده و مثل همیشه الکترونیک آرتز وظیفه انتشار آن را بر عهده گرفته است.

معرفی گیم پلی :

در No Limits ده حالت مختلف مسابقه در نظر گرفته شده که سه حالت Time Trial، Car Delivery و Duel برای نخستین بار است که به بازی های موبایل نید فور اسپید پای می گذارند.اگر از بازی های کوچک و ساده پلتفرم موبایل دلزده شده اید، نید فور اسپید جدید با گرافیکی در سطح بازی های کنسولی می تواند به خوبی عطش شما را برای بازی های گرافیکی و پرجزئیات سیراب کند.

در این بازی شما می توانید بر انواع جدیدترین اتومبیل های معروف جهان سوار شوید و در خیابان های متعدد به مسابقات ماشین سواری مشغول شوید! 250 قطعات مختلف از جمله کیت، بدنه و … برای شخصی سازی ماشین ها توسط کاربر وجود دارد که با ان ها می توانید اتومبیل خود را سفارشی کنید!  مسابقه های شما تماما در محیط های متنوع و واقعی صورت می پذیرد و بدون شک گرافیک عالی بازی شما را خیره خواهد نمود!

بازی نیدفور اسپید

بازی نیدفور اسپید

بازی نید فور اسپید جدید رایگان است، اما نه برای همیشه. الکترونیک آرتز بر خلاف عنوانی که برای نید فور اسپید جدید در نظر گرفته، تجربه رایگان آن را تا اتمام درجه ای تحت عنوان «سوخت» در بازی محدود نموده. بدین معنا که پس از به اتمام رسیدن این درجه سوخت، بایستی از طریق پرداخت درون برنامه ای نسخه کامل بازی را بخرید.

گرافیک گیم پلی :

اگر از بازی های کوچک و ساده پلتفرم موبایل دلزده شده اید، نید فور اسپید جدید با گرافیکی در سطح بازی های کنسولی می تواند به خوبی عطش شما را برای بازی های گرافیکی و پرجزئیات سیراب کند.در No Limits ده حالت مختلف مسابقه در نظر گرفته شده که سه حالت Time Trial، Car Delivery و Duel برای نخستین بار است که به بازی های موبایل نید فور اسپید پای می گذارند.

برخی از ویژگی های گیم پلی :

جمع آوری و آنلاک انواع اتومبیل های مختلف.

شخصی سازی و سفارشی سازی ماشین با +250 قطعه.

استفاده از نیتروژن برای بال گرفتن ماشین !

ماشین سواری در انواع مکان ها و محیط های واقعی.

گرافیک HD، صداگذاری مهیج و افکت های خیره کننده.

بازی نیدفور اسپید

بازی نیدفور اسپید

حرف آخر :

پیش از دانلود بازی نید فور اسپید جدید، توجه داشته باشید که برای داشتن یک اجرای نرم و روان در اندروید بایستی موبایل یا تبلت شما از یک پردازنده حداقل چهار هسته ای برخوردار باشد. در آخر توصیه می کنیم به هیچ عنوان تماشای تیزر 30 ثانیه ای No Limits را از دست ندهید.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

دانلود از آیتونز

9.8 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9.5
  • سهولت 9.5
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 10
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 9.9

نظر خود را با ما در میان بگذارید