بررسی Subdivision Infinity : بازی اکشن تیر انداز فضای بی نهایت اندروید،ios

Subdivision Infinity :بازی جدید و هیجان انگیز در سبک بازیهای اکشن و تیرانداز فضایی از نوع sci-fi 3D از استودیوی بازی سازی Crescent Moon Games برای اندروید و ios است و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.کشتی خود را آماده کرده و فضای گسترده ای را در بیش از ۴۰ ماموریت جذاب در ۵ مکان مشخص ایجاد کنید. شکار و تخریب فضاپیمای دشمن، سرکوب کشتی های سرمایه، سیارک های معدنی برای مواد معدنی نادر و پیدا کردن طرح هایی برای ساخت عروق شگفت انگیز جدید از معدود کارهایی است که شما باید انجام دهید.

معرفی گیم پلی :

هر ماموریت دارای داستانی خاص است به طوری که شما باید کارهای مختلف اعم از سرنگون کردن فضاپیماهای دشمن، سرکوب فضاپیماهای سرمایه ای و .. را انجام دهید! کنترل سفینه در دستان شماست به طوری که می توانید در فضا به این طرف و آن طرف حرکت کنید و به سمت دشمنان شلیک کنید! داستان فوق العاده، گرافیک خیره کننده ؛ صداگذاری هیجان آور ؛ کنترلرهای لمسی خوب و به طور کلی ساخت عالی بازی Subdivision Infinity تجربه ای متفاوت از بازیهای تبرانداز فضایی را برایتان به ارمغان می اورد! اگر از علاقه مندان به بازیهای فضایی و تیراندازی هستید که علی رغم حجم کم به صورت کم نظیر طراحی شده باشد به هیچ وجه Subdivision Infinity را از دست ندهید!

در Subdivision Infinity شروع کنید و بهترین تیر اندازی را انجام دهید.نیرو های دشمن را از بین ببرید و سعی کنید کشته نشوید. فراتر از ماموریت های اصلی داستان، شما می توانید مجموعه ای از اهداف اختیاری خود را برای جاودانه شدن، از جمله اکتشاف فضا، شکار فضولات و عملیات استخراج معادن و غیره به حقیقت نزدیک کنید.

Subdivision Infinity

Subdivision Infinity

گرافیک گیم پلی :

فضای بی نهایت ویژگی های گرافیک خیره کننده ای را برای شما به نمایش خواهد گذاشت تا از صحنه های منفجر شدن کشتی های فضایی جلوه جذابی را مشاهده نمایید. قادر خواهید بود تا فراتر از ماموریت های اصلی داستان عمل کرده و مجموعه ای از اهداف اختیاری را برای جستجو مشخص نمایید مانند اکتشاف فضا، شکار فضولات و عملیات استخراج معادن و دیگر اهداف که می توانند برای مدتی شما را سرگرم نمایند.

برخی از ویژگی های اپلیکیشن :

بیش از 40 ماموریت خطرناک.

بازی در 5 مکان دیدنی و منصحر به فرد.

بازی در مقابل دشمنان مختلف.

وجود فعالیت های متنوع مربوط به بازی.

پیدا کردن بخش های جدید در بازی.

پیاده سازی آیتم های نظامی روی سفینه خود.

وجود سلاح های مختلف برای نابودی دشمنان.

Subdivision Infinity

Subdivision Infinity

حرف آخر :

Subdivision Infinity هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.4 از 5.0 است و کمتر از 50 دانلود داشته،در فضایی بی کران که تاریکی آن را احاطه کرده به گردش و مبارزه با دیگر نیرو های فضایی بپردازید و برای نابود سازی هر یک از آنها امتیازی درست را از آن خود کنید.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

دانلود از آیتونز

9.9 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9.5
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید