بررسی بازی Hungry Shark Evolution : بازی دوست داشتنی کوسه گرسنه اندروید،ios

Hungry Shark Evolution :به فارسی (تکامل کوسه گرسنه) بازی جدید و فوق العاده زیبا در سبک بازی های اکشن و ماجراجویی جز برترین بازی های اندرویدی و ios در سبک خود به شمار می رود.که در آن شما در نقش یک کوسه ی گرسنه هستید که در دنیایی متفاوت پای می گذارید و برای بقای خود تلاش می کنید! تلاش شما این است که ماهی ها، غواصان، لاک پشت ها، شناگران و سایر موجودات دریایی را بخورید و غذای خود را توسط آن ها تامین کرده و بدین ترتیب رشد کرده و بزرگتر شوید!

معرفی گیم پلی :

تجربه زندگی به عنوان یک کوسه و کشف گنج های درون دریا و خوردن موجودات متنوع دریایی.در این بازی شما در نقش یک کوسه گرسنه هستید که می بایست برای بقای خود و زنده ماندن در زیر آب تلاش کنید.در این راه نباید از هیچ موجودی برای تغذیه خود دریغ کنید و تمامی ماهی ها، گیاهان دریایی، لاک پشت ها و حتی انسان ها و غواصانی که برای تفریح به دریا آمده اند بخورید و رشد کنید!بله هدف شما در این بازی Hungry Shark Evolution تنها زنده ماندن و رشد کردن و تبدیل شدن به یک کوسه غول پیکر است پس تا می توانید شکار کنید! در بازی Hungry Shark Evolution شما باید ماموریت ها و مراحل مختلفی را طی کنید و با کسب امتیاز و پول، آیتم های جدیدی بخرید و جذابیت بازی را دوچندان کنی!

Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution

برخی از ویژگی ها یگیم پلی :

گرافیک کنسولی با کیفیت سه بعدی و بالا.

بودن 5 کوسه برای رشد، پرورش و ارتقا.

امکان باز کردن بچه کوسه ها و دیگر افزودنی های بزرگ.

امکان کنترل کوسه با شتابسنج و یا لمس صفحه.

کشف گنجینه های غرق شده ی موجود در اقیانوس.

45 ماموریت برای تکمیل.

امکان رفتن به شبکه اجتماعی فسیوک و اشتراک گذاری امتیاز.

شما باید هر چیزی را که اطرافتان دیدید از انسان گرفته تا موجودات دریایی را بخورید تا از یک بچه کوسه ی کوچک به کوسه ای عظیم و 10 تنی تبدیل شوید! انواع ماموریت های مختلف در بازی به شما محول می شود که با انجام آن ها و جمع آوری دستاوردها می توانید مهمات خود را ارتقا دهید و با خرید اقلام مختلف هیجان را بالا ببرید.وظیفه ی شماست که 5 کوسه ای که در تصویر زیر مشاهده می کنید را بزرگ کنید و با پرورش آن ها کوسه هایی غول پیکر را بسازید! اگر به دنبال یک بازی جذاب و منحصر به فرد با گیم پلی اعتیاداور و طراحی منحصر به فرد هستید کوسه گرسنه را از دست ندهید!

Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution

حرف آخر :

بازی Hungry Shark Evolution تا به امروز +500.000.000 بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و دارای امتیاز 4.5 از 5.0 است که شما می توانید جدیدترین ورژن بدون نیاز به دیتای ان را به رایگان دریافت نمایید.

ازکجا دانلود کنیم ؟

google play

9.5 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9
  • سهولت 9.5
  • ارزش آموزشی 9.5
  • سرعت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید