بررسی بازی My Talking Angela : بازی فوق العاده زیبای مای تاکینگ آنجلا اندروید،ios !

My Talking Angela :یکی دیگر از زیباترین، جالب ترین و دوست داشتنی ترین برنامه های صحبت با گربه دوست داشتنی نام آشنای آنجلا برای اندروید و ios است،امکان صحبت با گربه ایی دوست داشتنی و زیبا را برای آنها فراهم میسازد.این بازی که ساخته ی تیم Outfit7 میباشند. و شما را به دنیای زیبا و فوق العاده ی آنجلا دعوت می کند! به احتمال زیاد بیش از این با بازی گربه سخنگو که از محصولات همین شرکت است آشنا شده اید.

معرفی گیم پلی :

در بازی My Talking Angela شما می توانید با آنجلا همراه شوید و یک دوست داشته باشید. به او غذا دهید، او را حمام کنید، دندان هایش را مسواک بزنید، او را بخوابانید، انواع لباس های زیبا را برای او بخرید و ساعت ها خود را سرگرم سازید. از طرفی امکان صحبت با آنجلا، کتک زدن او و کارهای دیگر باعث جذاب تر شدن این اپلیکیشن شده است و به نظر من نیازی به توضیح اضافی نیست چرا که بدون شک همه کاربران اندرویدی برای یک بار هم که شده تجربه ی مشغول شدن با گربه های تام، آنجلا و … را داشته اند. اگر دختر و یا پسری کوچک در خانه دارید و دوست دارید برای ساعت ها خنده را بر روی لبانش بنشانید به هیچ وجه از بازی بسیار زیبا و جالب My Talking Angela نگذرید!

My Talking Angela

My Talking Angela

این بازی رفع سرگرمی و اوقات فراغت گزینه ای مناسبی به حساب می آید و شما در آن فرایند رشد و نگهداری از یک حیوان خانگی را تجربه خواهید کرد .همچنین میتوانید با وی سخن گفته و در نهایت پاسخ خود را از آنجلا دریافت خواهید کرد.

برخی از ویژگی های گیم پلی :

تعامل با آنجلا با کارهایی همچون خرید لباس، مسواک زدن و غیره.

انواع بازی های مختلف برای انتخاب و مشغول شدن توسط آنجلا.

صدها مورد از استیکرهای مختلف برای خرید و جمع اوری توسط شما.

امکان ذخیره ویدئوهایی از گربه دوست داشتنی و به اشتراک گذاری.

انواع لباس های مختلف برای خرید و سفارشی سازی آنجلا توسط شما.

امکان خواباندن آنجلا در یک رخت خواب گرم و نرم با دیزاین عالی و زیبا.

ده ها قابلیت دیگر که بدون شک شما را مجذوب خودش خواهد نمود.

در این بازی شما باید بتوانید با آنجلا دوست شوید و به او محبت کنید و او هم شما را سرگرم خواهد کرد. در این بازی شما باید به آنجلا غذا بدهید و او را سیر کنید. هنگامی که انجلا کثیف میشود باید بتوانید او را به حمام برده و تمیز کنید. هنگام خوابیدن شما باید دندان های آنجلا را مسواک بزنید و سپس او را بخوابانید و … در My Talking Angela شما می توانید با آنجلا صحبت کنید و آنجلا هم صحبت های شما را پاسخ خواهد داد. شما می توانید برای آنجلا لباس های مختلفی خریداری کنید و او را شیک کنید. اگر به دنبال بازی سرگرم کننده برای گوشی اندرویدی خود هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه My Talking Angela را از دست ندهید.

حرف آخر :

این بازی که ساخته ی تیم Outfit7 میباشند بصورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و تاکنون توانسته است امتیاز ۴.۵ گوگل پلی را از دوست داران بازیهای این سبک بدست آورد.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.8 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9
  • سهولت 10
  • ارزش آموزشی 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید