بررسی برنامه Virtuagym Fitness – Home & Gym : تناسب اندام

Virtuagym Fitness: عنوان اپلیکیشنی خاص و حرفه ای همراه با تمرینات مختلف برای تناسب انداماز  شرکت Virtuagym برای اندروید است.این اپ یک مربی مجازی را به همراه برنامه‌های ورزشی مناسب به شما ارائه می‌دهد.روز به روز مشغله های کاری مردم باعث می شود تا نتوانند به میزان کافی ورزش کنند، همین امر موجب افزایش وزن بسیاری از افراد مختلف از جمله بنده شده است! به کمک این برنامه می توانیم به بیش از 2500 حرکت ورزشی مختلف دسترسی داشته باشیم و با مربی سه بعدی که اپلیکیشن دراختیارمان قرار می دهد وزن خود را کاسته و آن را کنترل کنیم.

معرفی اپلیکیشن :

Virtuagym Fitness  تمامی 2500 حرکت موجود در گروه های مختلفی برای افراد گوناگون دسته بندی شده اند به شکلی که می توانیم برخی از آن ها را در خانه و برخی دیگر را که به وسایل ورزشی نیاز دارند در یک باشگاه ورزشی انجام دهیم. علاوه بر نمایش سه بعدی حرکات روش انجام آن ها به صورتی کاملا مشهود نوشته شده است و ما را راهنمایی می کند.

همچنین می توانیم زمان ورزشی خود را به برنامه معرفی کنیم تا به صورت روزانه و در زمان های تعیین شده به ما یاد آوری شود. از دیگر قابلیت های موجود در VirtuaGym Fitness می توان به بیش از 100 برنامه آماده ورزشی برای خانه و باشگاه های بدنسازی اشاره کرد که در تمامی آن ها حرکات و تعداد ست ها به صورتی کاملا دقیق مشخص شده و می توانید اهداف ورزشیتان را با آن ها پیش ببرید.

با گذشت زمان و انجام تمرینات به راحتی شاهد تغییراتی در وضعیت اندام خود خواهید شد. این تغییرات شامل سایز دور کمر و میزان چربی شکم و یا سایر موارد بوده که در Virtuagym Fitness – Home & Gym به راحتی قابل مشاهده و ارزیابی می‌باشد. اگر زمانی فراموش کردید که باید تمرین کنید این اپ قابلیت یادآوری زمان تمرینات را نیز دارد. اگر به تمرینات خود به خوبی عمل کردید اپلیکیشن برای شما جایزه نیز در نظر می‌گیرد.

Virtuagym Fitness

Virtuagym Fitness

برخی از ویژگی های اپلیکیشن :

حرکات تمرینی کامل برای خانه و سالن های بدنسازی.

ایجاد یک دوره تمرینی کاملا سفارشی.

دسترسی به آموزش صحیح تمامی حرکات به صورت سه بعدی.

دستور العمل کامل هر حرکت و تمرین.

قابلیت یادآوری تمرین در صورت در خواست شما از برنامه.

کسب پاداش برای انجام حرکات ورزشی.

یک مربی شخصی کامل.

حرف آخر :

اپلیکیشن VirtuaGym Fitness توانسته است با بیش از 10 میلیون دانلود فعال امتیاز 4.1 از 5.0 را بر اساس هزاران رای به خود اختصاص دهد.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید