بررسی اپلیکیشن SuperWall Video Wallpaper : والپیپر زنده

SuperWall Video Wallpaper :والپیپر های موجود برای دیوایس های هوشمند اندرویدی به بخش های مختلفی تقسیم می شوند که طیف گسترده ای از آن ها را لایو والپیپر ها تشکیل می دهد که توسط by Design با قابلیت های منحصر به فردی ارائه شده است.

معرفی اپلیکیشن :

با استفاده از برنامه SuperWall Video Wallpaper می‌توانید والپیپر ویدیویی خود را بسازید. با استفاده از این برنامه زندگی پرنشاط را به تصویر پس‌زمینه ثابت خود بدهید! ویدیوهای خود را سفارشی کنید یا از میان مجموعه‌ای از کلیپ‌های حرفه‌ای انتخاب نمایید. این تنها برنامه والپیپر ویدیویی اچ‌دی است که به صورت خودکار از حالت عمودی به افقی می‌چرخد و به شما امکان می‌دهد تقریباً از هر ویدیوی گالری خود انتخاب نمایید.

این نرم افزار هوشمند به کاربران خود اجازه می دهد تا از کلیپ های کوتاه و ویدئو های خاطره انگیز خود بخشی را انتخاب کرده و از آن به عنوان تصویر زمینه استفاده کنند. والپیپر های ایجاد شده از تمامی ویژگی های لایو والپیپر ها پشتیبانی می کنند به گونه ای که حتی با چرخاندن صفحه ویدئو تبدیل شده نیز تغییر حالت داده و می چرخد. تمامی مراحل تبدیل ویدئو به تصویر پس زمینه در چند مرحله بسیار ساده انجام میشود ؛ تنها کافیست که سایز ویدئو را متناسب با نوع صفحه خود تغییر دهید تا تنها در چند ثانیه از آن به عنوان یک تصویر زمینه زنده استفاده کنید.

برخی از ویژگی های اپلیکیشن :

استفاده از فایل های ویدئویی به عنوان لایو والپیپر.

پشتیبانی از صفحات دستگاه های هشومند در اندازه های مختلف.

چرخش ویدئو های پس زمینه همزمان با چرخش صفحه.

پشتیبانی از ایجاد چندین تصویر پس زمینه زنده.

امکان فعال کردن صدا برای لایو والپیپر های ایجاد شده.

رد شدن تصاویر پس زمینه ایجاد شده به صورت زنجیره ای.

افزودن فیلتر های رنگی به لایو والپیپر ها.

پشتیبانی از فایل های ویدئویی با فرمت 4k و mvk.

تمامی مراحل تبدیل ویدیو به تصویر پس زمینه در چند مرحله بسیار ساده انجام میشود و تنها کافیست که سایز ویدیو را متناسب با نوع صفحه خود تغییر دهید تا تنها در چند ثانیه از ان به عنوان یک تصویر زمینه زنده استفاده کنید. رد شدن تصاویر پس زمینه ایجاد شده به صورت زنجیره ای، افزودن فیلتر های رنگی به لایو والپیپر ها، پشتیبانی از فایل های ویدئویی با فرمت 4k،mvk و… از دیگر ویژگی های شاخص این برنامه است. همچنین با سه بار لمس ساده می‌توانید پخش را متوقف کرده و یا ادامه دهید. این اپلیکیشن قدرتمند SuperWall Video Wallpaper، به عنوان یکی از برترین برنامه های موجود در زمینه ایجاد والپیپر های زنده توانسته است طرفداران زیادی را در سراسر دنیا به خود جلب کند.

حرف آخر :

اپلیکیشن SuperWall Video Wallpaper به عنوان یکی از برترین برنامه های موجود در زمینه ایجاد والپیپر های زنده توانسته است با قمیت 2.49 دلاری خود امتیاز 4.7 از 5.0 را توسط کاربران گوکل پلی دریافت نماید.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

9.5 امتیاز
  • ارزش آموزشی 9
  • استفاده پذیری 9.5
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید