بررسی بازی Police VS Thief 2 : بازی دزد و پلیس اندروید

Police VS Thief :شما همیشه تعقیب و گریزهای بسیار هیجان انگیز را در فیلم‌های تلوزیون مشاهده می کنید. که برای مدت زمان طولانی با هیجان بالا صورت می‌پذیرد و ماشین ها با برخورد به اشیا به پرواز درآمده و با یکدیگر تصادف می‌کنند.با بازی Police VS Thief شما می‌توانید به بازیگر اول این بازی تبدیل شده و با هیجان بالای آن آدرنالین واقعی را در بدن خود تزریق نمایید.آیا ساخته‌ی استودیو کریتیو مانکی گیمز ارزش تجربه‌ را دارد؟

بررسی گیم پلی :

معرفی یک بازی‌ موبایل نگاهی کوتاه و مفید به ویژگی‌های بازی است، در یک معرفی به زیبایی‌ها و گاهی اوقات مشکلات بازی‌های موبایل پرداخته و تصمیم نهایی دانلود یا دانلود نکردن بازی را به عهده‌ی خواننده‌ی محترم می‌گذاریم. واقعیت زمانی که بازی Police vs Thief MotoAttack را با نگاهی به تصاویر انتخاب شده‌ی سازندگان دانلود کردم، امیدوار بودم که ساعت‌ها گیم‌پلی سرگرم‌کننده را مانند بسیاری از بازی‌های مشابه داشته باشم. اما متاسفانه این بازی نمی‌تواند خواسته‌های اولیه‌ را نیز برآورده کند. بازی پیرامون دزدانی روایت می‌شود که در بزرگراه جولان می‌دهند و پلیس قصد دارد تا با دستگیر کردن آنها، مردم حاضر در بزرگراه را از خطر مجرمان و تبهکار محافظت کند.

Police VS Thief

Police VS Thief

اگر از موتورسیکلت پلیس خود لذت نمی‌برید می‌توانید با جمع‌آوری پول بیشتر موتور جدیدی را برای خود خریداری کنید. کریتیو مانکی گیمز (Creative Monkey Games)، توسعه‌دهنده‌‌ی بازی همچنین قابلیت ارتقاء دو ویژگی موتورسیکلت را فراهم کرده‌اند که با پرداخت پول‌های جمع‌آوری شده به واسطه‌ی عبور نزدیک از سایر خودروها و دستگیر کردن دزدان می‌توانید آنها را ارتقاء دهید. با طی کردن هرچه بیشتر بزرگراه، محیط بازی نیز از بزرگراهی ساحلی گرفته به کوهستانی برفی تغییر می‌کند. با رسیدن به پایان هر بخش شاهد تغییر زاویه‌ی دید برای شلیک به خودروی ون دزدان هستیم. البته همانطور که در بالا گفتم Police vs Thief MotoAttack یک بازی حداکثر یک ساعته است و اگر وقت اضافه دارید و نمی‌دانید چه بازی موبایلی را تجربه کنید، شاید بد نباشد نگاهی به بازی ۴۸ مگابایتی Police vs Thief MotoAttack بی‌اندازید.

گرافیک گیم پلی :

طراحی سه‌بعدی مناسب در کنار گیم‌پلی ساده برای یادگیری امکان تجربه‌ی بازی با یک دست را تا حدودی مهیا کرده است، هرچند در صورتی که دزدان در اطراف شما قرار بگیرند، ضربه زدن همزمان به آنها با یک دست کمی مشکل می‌شود. مانند اکثر بازی‌های رایگان بازی Police vs Thief MotoAttack نیز شامل خرید‌های درون برنامه‌ای برای دریافت پول و سکه می‌شود. با استفاده از پول قادر به ارتقاء ویژگی‌های موتورسیکلت و با سکه می‌توانید در صورت شکست، جان بیشتری را دریافت کنید

حرف آخر :

اگر این بازی شما را راضی نکرد پیشنهاد می‌کنم نگاهی به سایر بازی‌ اندروید، بازی آیفون و بازیویندوز موبایل بی‌اندازید که در زومجی معرفی شده است.

از کجا دانلود کنیم ؟

google play

8.9 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 8.5
  • سهولت 9
  • ارزش آموزشی 9
  • سرعت 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید