بررسی بازی Operate Now: Hospital : بازی مدیریت بیمارستان

Operate Now: Hospital : بازی محبوب، سرگرم کننده و جالب در سبک بازیهای شبیه ساز از استودیوی بازی سازی Spil Games برای اندروید و ios است که مانند یک مدیر بیمارستان به جمع آوری پزشکان برتر دنیا بپردازید و یک مرکز پزشکی عالی برای بیماران تهیه کنید.اکنون لازم است با استفاده از دانش روز پزشکی و انجام جراحی های مختلف بر روی بیماران جان آن ها را نجات دهید.کم کم با جراحی های موفقیت آمیز مهارت بیشتری کسب خواهید کرد تا در نهایت به بهترین جراح تبدیل شوید.در کنار تمام این کارها باید حواستان به مدیریت بودجه و منابع مالی بیمارستان نیز باشد و کارکنان و وظایف آنها را تحت نظر داشته باشید.ماجرایی پر از درام و شکست و پیروزی در پیش دارید که در آن میتوانید مانند یک تیم پزشکی در عمل های جراحی شبیه سازی شده قرار گیرید.

معرفی گیم پلی :

بی شک یکی از بهترین بازی های پزشکی در جهان همین گزینه می باشد. شما با فرا گرفتن روش های پزشکی و جراحی می توانید در این بازی عمل های متعددی انجام دهید و خود را به عنوان بهترین پزشک جراح تبدیل کنید و با سایر گیمر های این بازی رقابت کنید. با مدیریت و جمع آوری هزینه های خود می توانید ابزار و وسایل جدیدی را خریداری کنید و محیط کاری خود را گسترده تر کنید. بازی در ابتدا تمام روش های مربوط به جراحی را به شما آموزش خواهد داد که در ادامه دیگر باید در یک زمان تعیین شده عمل های پیش رو را به صورت صحیح انجام دهید تا بیمار زنده بماند. بازی آنلاین و اینترنتی می باشد.

Operate Now: Hospital

Operate Now: Hospital

در این بازی شما در نقش یک پزشک جراح هستید و تیم پزشکی خود را تشکیل می دهید و بیمارستان خود را مدیریت می کنید ؛ در این بازی شبیه ساز در محیط بیمارستان با تیم پزشکی خود عمل های جراحی مختلف را انجام خواهید داد و با به دست آوردن تجهیزات مختلف برای بیمارستان آن را به مجهز ترین بیمارستان جهان تبدیل خواهید کرد! بودجه، تجهیزات و کارکنان بیمارستان را مدیریت کنید و برای عمل های جراحی از روش های مختلف استفاده کنید و از کارتان لذت ببرید! در شرایط اضطراری برای هر بیمار تصمیم های مهم بگیرید و جان آن ها را نجات دهید، با نجات دادن جان بیمارها به پزشک ماهر تبدیل شوید و به بیمارستان خود اعتبار ببخشید!

برخی از ویژگی های گیم پلی :

 

بازی در یک داستان درام.

شبیه سازی جراحی ها به صورت واقعی.

انجام روش های پیچیده پزشکی در جراحی ها.

تبدیل شدن به عنوان بهترین جراح در بازی.

بهینه سازی ابزار های اتاق عمل خود.

گسترده سازی بیمارستان و نیرو های کاری خود.

ساخت تیم پزشکی قدرتمند.

سازگار با انواع گوشی و تبلت ها.

Operate Now: Hospital

Operate Now: Hospital

حرف آخر :

بازی Operate Now: Hospital به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است و تا به این لحظه بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و از متفاوت ترین بازیهای اندرویدی به شمار می رود که آن را به شما دوستداران علم پزشکی و یا شما دوستانی که با بیمارستان، پرستاری و … سر و کار دارید، پیشنهاد می دهیم!

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

google play

9.9 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9.5
  • ارزش آموزشی 10
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 10

نظر خود را با ما در میان بگذارید