۲۷ میلیون بازیکن در مسابقات پاییزی Clash Royale شرکت کرده‌اند

اخبار بازی Clash Royale :

Clash Royale :مسابقات پاییزی Crown Championship کلش رویال، که از ۲۵ مرداد شروع شده، میزبان ۲۷ میلیون بازیکن از سرتاسر جهان بوده است.

تعداد بازیکنانی که در مسابقات پاییزی بازی اندورید و آیفون کلش رویال شرکت داشته‌اند، ۲۷.۴ میلیون نفر از ۱۸۷ کشور مختلف اعلام شده است. در عین حال این رقم شگفت‌انگیز تنها تعداد بازیکنانی است که بالاتر از سطح هشت بوده‌اند که توانسته‌اند در این مسابقات شرکت کنند. بنابراین می‌توان حدس زد که تعداد کل بازیکنان بازی Clash Royale باید بسیار بیشتر از این رقم باشد. این رقم خارق‌العاده، نشان‌دهنده محبوبیت بی‌نظیر محصول بی‌نقص استودیوی سوپرسلاست. مسابقات پاییزی Crown Championship با چالش کسب ۲۰ برد از روز ۲۵ مرداد آغاز شد که از بین ۲۷.۴ میلیون شرکت‌کننده، فقط ۹ هزار و ۹۸۹ بازیکن، یعنی تنها کمتر از یک درصد از آن‌ها، موفق شدند تا چالش کسب ۲۰ برد را تکمیل کنند. کشور چین بیشتر نماینده را در بین راه‌یافتگان به فاز بعدی مسابقات داشته است. پس از چین نیز به ترتیب بازیکنان کشورهای آمریکا، ژاپن، مکزیک و اسپانیا بهترین عملکرد را دارا بوده‌اند. جالب است بدانید که بیشترین کارت استفاده‌شده نیز کارت Zap بوده است که البته با توجه به محبوبیت این کارت، جای تعجب هم ندارد.

Clash Royale

Clash Royale

مسابقات Crown Championship از ۱۴ام شهریور وارد فاز سوم خود خواهد شد که پس از پایان آن نیز در فاز چهارم ۱۰ نفر برتر مشخص خواهند شد تا فینال مسابقات و فاز پایانی فصل پاییز در روزهای ۲۰ام و ۲۱ام آبان برگزار شود. مطابق انتظار جوایز متعددی برای این مسابقات در نظر گرفته شده؛ از جمله یک میلیون دلاری که میان برندگان مسابقات فصل پاییز تقسیم خواهد شد. شنیدن اینکه ۲۷ میلیون نفر تصمیم گرفته‌اند تا در این مسابقات شرکت کنند نشان از محبوبیت شگفت‌‌انگیز بازی کلش رویال در میان طرفداران بازی‌های موبایل دارد.

در آخر نیز شما را به تماشای ویدیویی از خلاصه‌ی روز دوم مسابقات حذفی Crown Championship فصل پاییز دعوت می‌کنیم:

منبع : toucharcade

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید