نقد و بررسی Run-A-Whale-دانلودRun-A-Whale-بازی Run-A-Whale

بازی جدید و سرگرم کننده در سبک بازیهای آرکید از از استودیوی بازیسازی Guillaume Loquin که دانلود Run-A-Whale برای گوشی ها و تبلت های اندروید و ios است،آیا شما آماده رفتن به دنیای نهنگ ها هستید؟ پس نهنگ خود را در یک ماجراجویی بی پایان راهنمایی کنید!سعی کنید شیرجه و پرش های بلند را انجام دهید و از موانع دوری کنید همچنین به جمع آوری سکه ها بپردازید تا آنجا که می توانید بروید و ادامه دهید. نهنگ خود را در 3 سبک مختلف کنترل کنید: شنا، اسلاید و پرواز.در ادامه با نقد و بررسی Run-A-Whale با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Run-A-Whale :

همانطور که از اسم بازی مشخص است در ان شما به راندن وال مشغول می شوید! کارکتر اصلی بازی که یک مرد دوست داشتنی است بر والی سوار شده و هم اکنون شما باید به او کمک کنید تا با راندن وال به هدف اش برسد! وال و مرد در صفحه ای 2.5 بعدی از سمت چپ صفحه نمایش به سمت راست در حال حرکت هستند و شما باید با کنترلرهای لمسی وال را هدایت کنید تا به موانع پیش رو برخورد نکند! علاوه بر جلوگیری از برخورد به مانع ها، می توانید سکه های موجود در مسیر را برای سفارشی سازی کارکتر جمع آوری کنید!

گرافیک دوست داشتنی، صداگذاری هیجان اور ؛ گیم پلی اعتیاداور ؛ ساخت بی نظیر و به طور کلی ایده بازی Run-A-Whale می تواند شما را برای ساعت ها به گوشی میخکوب کند و اگر از دوستداران بازیهای آرکید هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه Run-A-Whale را از دست ندهید!

Run-A-Whale

Run-A-Whale

بازی Run-A-Whale :

بازی Run-A-Whale تا به این لحظه که در حال معرفی اش هستیم هیچ فروشی نداشته و با دانلود ان از اپ و گیم،از اولین کاربران جهانی خواهید بود که ان را تجربه می کنید! بازی در اصل نسخه خریداری شده و کامل است که ما ان را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده ایم و به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت برروی همه دستگاه ها نصب و اجرا میشود!

دانلود Run-A-Whale :

google play

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9.5
  • سهولت 9
  • ارزش آموزشی 10
  • سهولت بازی 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید