نقد و بررسی busuu آموزش زبان راهی آسان برای یادگیری زبان-دانلود busuu-برنامه busuu

نام یک برنامه آموزش زبان های مختلف است که توسط کمپانی بوسو برای اندروید و  ios منتشر شده است که با استفاده از آن نه تنها به یادگیری زبان مربوطه خواهید پرداخت با دانلود busuu صحبت کردن به یازده زبان زنده دنیا را از سطح مبتدی تا نیمه پیشرفته به شما آموزش می دهد. این زبان ها فعلا شامل انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی، ترکیه ای، لهستانی، چینی، ژاپنی و عربی می شوند، و انتظار می رود در آینده شاهد پشتیبانی از زبان های بیشتری در آن باشید.در ادامه با نقد و بررسی busuu با ما همراه باشید:

نقد و بررسی busuu :

در برنامه busuu روند آموزشی برای تمام زبان ها یکسان است؛ خواه انگلیسی را برگزیده باشید و خواه چینی. انگلیسی را که پر طرفدارتر است مثال می زنیم. busuu هر زبان را از طریق درس های جداگانه به شما می آموزد، هر درس هم شامل کلماتی می شود که در زندگی روزمره کاربرد دارند.

برنامه آموزش زبان Busuu این فرصت را در اختیار شما قرار خواهد داد که 11 زبان زنده دنیا را فرابگیرید(اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، پرتغالی، لهستانی، چینی، روسی و ترکی) آن هم با یک دوره کاملا تعاملی و متناسب با اهداف آموزشی که خودتان آن ها را مشخص خواهد کرد. یادگیری یک زبان خارجی، یک تجربه فوق العاده با ارزش و یک تقویت کننده اعتماد به نفس است. با آموختن زبان های جدید می توانید در سفر ها تجربه بهتری را کسب کنید، برای اشتغال و تحصیل در کشور های دیگر با مشکل کمتری روبرو شوید و یا حتی از آن برای ملاقات و آشنایی با افراد جدید و دوستی های بلند مدت استفاده کنید.

busuu

busuu

مثلا درس اول زبان انگلیسی (در سطح مبتدی) آموزش روش های مختلف برای سلام و احوال پرسی است. بوسو با نمایش عکس و پر کردن جاهای خالی و آموزش نکات گرامری تلاش می کند که اول مفهوم هر کلمه یا جمله را در ذهن تان جا بیندازد، سپس کم کم شما را با تلفظ صوتی واژه ها آشنا کرده و در انتهای هر درس آزمونی کوچک از شما می گیرد.

برخی از امکانات برنامه busuu :

آموزش اصول اولیه با واژگان و دستور زبان(گرامر) واحد، دیالوگ های صوتی، بازی های متبط با آموزش زبان و آزمون های تعاملی.

ثبت تمرین های عملی که به تقویت زبان مادری شما کمک خواهد کرد.

تعیین یک هدف شخصی به منظور ایجاد اطمینان و انگیزه برای رسیدن به نتیجه در یادگیری زبان.

این اطمینان به شما داده خواهد شد که در کمترین زمان ممکن یک زبان جدید را فرا خواهید گرفت.

آموزش بیش از 150 تا از مهمترین موضوع ها و 3000 در مورد یک زبان خاص.

با آزمون های مختلف و بازی و سرگرمی های موجود دربرنامه میزان پیشرفت خود را بدست آورید.

اپلیکیشن از ساده ترین موضوعات مثل احوال پرسی و خود را معرفی کردن شروع می کند تا به موارد پیشرفته تری مثل مسائل سیاسی و روابط مالی و بیان احساسات برسد. در واقع با دانلود busuu میتوانید مهارت مکالمه تان را به حدی برساند که برای برقراری ارتباط با دیگران نیازی به مترجم نداشته باشید.

busuu

busuu

در حین استفاده از برنامه busuu ممکن است در درک یک عبارت یا قاعده گرامری به مشکل بر بخورید. خوشبختانه تیم سازنده اپ این مشکل را با راه حلی ساده از میان برداشته. اگر به عنوان مثال زبان مد نظرتان ایتالیایی است، بوسو میان شما و یک ایتالیایی زبان ایجاد ارتباط می کند تا بتوانید برای رفع مشکلات از او راهنمایی بگیرید.

برنامه busuu :

برنامه busuu برای استفاده دائما به اینترنت وابسته است، هر چند که با پرداخت حق اشتراک ماهیانه می توانید درس ها را دانلود و بعدا در حالت آفلاین آن ها را مطالعه کنید. ضمنا برای دسترسی به تمام درس های هر زبان (از مبتدی تا پیشرفته) هم نیاز است که به سازندگان اپلیکیشن حق اشتراک بپردازید.در انتها بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که نام busuu از زبانی محلی در کشور کامرون وام گرفته شده که ظاهرا فقط هشت نفر در دنیا به آن مسلط هستند. دانلود busuu را می توانید در پلتفرم های iOS و اندروید تجربه کنید.

دانلود busuu :

دانلود از آیتونز

google play

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 9.4

نظر خود را با ما در میان بگذارید