نقد و بررسی Notification Toggle -اپلیکیشن قرار دادن میانبر در نوار وضعیت-دانلود Notification Toggle Premium

اپلیکیشنی عالی از استودیوی j4velin در زمینه قرار دادن تنظیمات و میانبرهای دلخواه شما در استاتوس بار (نوار وضعیت) که دانلود Notification Toggle برای دستگاه اندرویدی است که هم اکنون قصد معرفی نسخه پرمیوم و کامل ان را داریم.حتما در بسیاری از گوشی های همراه مشاهده کرده اید که با کشیدن انگشت خود از سمت بالا به پایین منویی ظاهر می شود که در آن میانبر قسمت های ضروری مانند وای فای، بلوتوث، تنظیم صدا، روشن کردن انتقال اطلاعات و … قرار داده شده است. این میانبرها در اصل به شما این امکان را می دهند تا بتوانید دسترسی سریع تری به بخش های مختلف گوشی همراه داشته باشید.در ادامه با نقد و بررسی Notification Toggle با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Notification Toggle :

ابزاری است بسیار کاربردی که به وسیله آن امکان دسترسی به سوییچر بسیاری از بخش های اندروید نظیر وای فای ، بلوتوث ، حالت بیصدا ، چرخش صفحه ، حالت پرواز و … در استاتوس بار برایتان فراهم می آید . بدین ترتیب خواهید توانست سوییچ های دلخواه خود را بدون نیاز به رفتن به بخش تنظیمات و یا حتی استفاده از ابزارک ها بر روی هوم اسکرین انجام دهید . افزون بر این امکان ایجاد میانبرهای شخصی شما برای اپلیکیشن های دلخواهتان نیز در این برنامه وجود دارد . اگر همیشه برایتان رفته به بخش تنظیمات اندروید برای انجام دادن کارهای تکراری و خسته کننده دشوار بوده است ، بدون شک بهره گیری از این اپلیکیشن قدرتمند که ظاهر کاربری بسیار ساده ای نیز دارد کمک شایانی به شما خواهد نمود.

در ادامه نقد و بررسی Notification Toggle به این ترتیب با کشیدن انگشت خود از سمت بالا به پایین منویی برای شما باز خواهد شد که شامل میانبرهای اضافه شده توسط خودتان است که امکان دسترسی سریعی را برای شما فراهم خواهد کرد. توسط این برنامه می توانید بخش های اصلی مانند وای فای، بلوتوث، دیتا، مدیریت صدا و … را به همراه برنامه ها و بازی هایی که دوست دارید را به سادگی به بخش استاتوس بار گوشی همراهتان اضافه کنید. شما امکان سفارشی سازی رنگ و محیط این قسمت را نیز خواهید داشت.

برخی از امکانات برنامه Notification Toggle :

مدیریت کلی برروی میانبرهای استاتوس بار.

اضافه کردن بخش ها و برنامه های دلخواه.

امکان سفارشی سازی ایکون و رنگ.

محیط کاربری ساده و بدون تبلیغات.

برنامه Notification Toggle :

با دانلود Notification Toggle قادرید تمامی بخش های وای فای، بلوتوث، صداها، حالت های روشنایی، ان اف سی، حالت هواپیما، موزیک، جی پی اس، میزان مصرف اینترنت، باتری، دوربین، والپیپر بعدی، خاموش و روشن کردن دستگاه و… را به نوار وضعیت اضافه کنید. امکان سفارشی سازی ایکون و رنگ برنامه ها نیز در برنامه تعبیه شده است که می توانید مطابق با سلیقه خود به شخصی سازی بپردازید. هم اکنون می توانید جدیدترین و اخرین نسخه پرمیوم و آنلاک شده،دانلود Notification Toggle به صورت رایگان برای پلتفرم اندروید وجود دارد.

دانلود Notification Toggle :

google play

9.3 امتیاز
  • ارزش آموزشی 9
  • استفاده پذیری 9
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید