نقد و بررسی NetGuard Pro-دانلود NetGuard Pro-برنامه NetGuard Pro

نرم افزاری کاربردی و محبوب در زمینه قطع دسترسی بازی ها و برنامه های نصب شده برروی دستگاه های اندرویدی به اتصال اینترنت است دانلود NetGuard Pro که استودیوی Marcel Bokhorst آن را به صورت رایگان با پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی عرضه نموده است در باره ی اتصال و یا عدم اتصال برنامه های تلفن همراهتان به اینترنت نیز مدیریت کامل داشته باشید.یکی از مهمترین امتیازات برنامه این است که استفاده از آن نیاز به روت شدن دستگاه ندارد.در ادامه با نقد و بررسی NetGuard Pro با ما همراه باشید:

نقد و بررسی NetGuard Pro :

برنامه NetGuard Pro یک راه ساده برای جلوگیری از دسترسی به اینترنت را بدون نیاز به روت برای شما فراهم می کند. دسترسی برنامه ها می تواند به صورت جداگانه برای دسترسی به Wi-Fi یا اینترنت موبایل شما مجاز به استفاده یا رد شود. نت گارد یک راه ساده برای جلوگیری از دسترسی برنامه و بازی ها به اینترنت فراهم می آورد.

شما به کمک نقد و بررسی NetGuard Pro متوجه میشوید که برای هر یک از راه های دسترسی به اینترنت شامل وای فای و دیتا محدودیت هایی را برای برنامه و بازی های نصب شده بر روی دستگاه خود اعمال سازید . جالب است بدانید که شما با مسدود سازی دسترسی برنامه ها و بازی ها به اینترنت میتوانید استفاده از داده های خود را کاهش داده و در مصرف باتری خود نیز صرفه جویی کنید .

احتمالا اطلاع دارید که اکثر بدافزارهایی که در مورد آنها می شنوید از طریق اینترنت قربانی خود را دام می اندازند.تروجان ها، روت کیت ها، کیلاگرها و … همگی از جمله این بدافزارها هستند که معمولا از طریق اینترنت و در قالب فایلی دریافت شده و کاربر با کلیک بر روی آن در دام آنها گرفتار می شود.

به صورت معمولی راهی برای آن که بتوان بدافزارهایی که خودشان را در قالب یک فایل معمولی پنهان کرده اند یافت، وجود ندارد و تنها برنامه های آنتی ویروس و به ویژه فایروال ها امکان شناسایی چنین خطراتی را دارند.

برخی از امکانات برنامه NetGuard Pro :

برنامه NetGuard Pro دارای رابط کاربری ساده و بدون نیاز به دانش خاصی.

بدون نیاز به روت بودن دستگاه اندرویدی شما.

طراحی برنامه به صورت کاملا متن باز.

دارا بودن دو تم روشن و تیره متریال برای انتخاب.

گزینه ذخیره مصرف داده هر اپلیکیشن.

گزینه اطلاع رسانی دسترسی به اینترنت.

تنظیماتی برای دسترسی/عدم دسترسی.

پشتیبانی از IPv4/IPv6 TCP/UDP.

نداشتن هیچ گونه تبلیغات ازار دهنده ای.

خروجی PCAP برای تمامی لاگ های برنامه.

اجازه و مسدودسازی دسترسی آدرس ها در برنامه.

شاید با خود بگویید که این چه سودی دارد و در جواب به این سوال باید بگوییم که بسیاری از برنامه ها حالت جاسوسی داشته و اطلاعات کاربر را در هنگام متصل شدن به اینترنت بصورت پنهان ارسال می نمایند که به دلیل وجود چنین برنامه هایی استفاده از نرم فزار فایروال را توصیه میکنیم.

برنامه NetGuard Pro :

وجود این برنامه برای تامین امنیت هر دستگاهی لازم و حیاتی است،زیرا هرگاه برنامه ی جاسوسی بخواهد از اطلاعات دستگاهتان استفاده نماید،دیواره ی آتش برنامه به شما اطلاع خواهد داد و از حریم خصوصی شما محافظت میکند.از جمله برتریهای نت گارد نسبت به سایر اپلیکیشن های مشابه میتوان به این موارد اشاره کرد که جزو برنامه های منبع باز است و نیاز به روت شدن دستگاه ندارد،در صورت نبود اینترنت هم قادر به فعالیت است و از باتری دستگاه نیز به اندازه ی کافی استفاده میکند و همین موارد باعث کسب امتیاز ۴.۶ از ۵ گوگل پلی توسط آن شده است.در ادامه می توانید به دانلود NetGuard Pro بپردازید.

دانلود NetGuard Pro :

google play

9.5 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 9.5
  • سهولت 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید