نقد و بررسی Ace Fishing-دانلود بازی Ace Fishing-بازی Ace Fishing

یک بازی جدید و فوق العاده زیبا با گرافیک تحسین برانگیز در سبک بازی های ماجراجویی و ماهیگیری از استودیوی بازیسازی Com2uS که دانلود بازی Ace Fishing مخصوص سیستم عامل اندروید و ios میباشد. تاکنون بازی های مختلفی را برای سیستم عامل اندروید طراحی و عرضه کرده است. این بار قصد معرفی یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های همین توسعه دهنده تحت عنوان Ace Fishing: Wild Catch را داریم که در سبک ورزشی طراحی شده است و به عنوان یکی از بهترین بازی های شبیه سازی ماهیگیری شناخته می شود.در ادامه با نقد و بررسی Ace Fishing با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Ace Fishing :

تمام هیجان ماهیگیری به این است که نمی دانید در آخر چه چیزی نصیبتان خواهد شد. برای همین هم ماهیگیران کل روزشان را برای تجربه آن 1% زمان هیجان انگیز شکار طعمه در انتظار می نشینند. بازی Ace Fishing: Wild Catch در محیطی زیبا و سه بعدی تجربه ماهیگیری را به موبایل ها شما آورده است.بله شما در نقش یک بازیکن به منطقه هایی از دنیا سفر می کنید و با جمع اوری و صید انواع ماهی ها خود را سرگرم می سازید و با به دست آوردن پول های حاصل از فروش ماهی های صید شده انواع اقلام و تجهیزات جدید موجود را خریداری می نمایید.

بازی Ace Fishing: Wild Catch نسبت به حجم چند مگابایتی خود دارای صداگذاری و کیفیت گرافیکی مطلوبی است و به صورت سه بعدی طراحی شده و آن را به تمام بازیکنان دوستدار بازی های ماجراجویی و صد ماهی پیشنهاد می دهیم! شما دوستداران بازیهای ماهیگیری می توانید با نصب بازی Ace Fishing: Wild Catch برروی دیوایس اندرویدی تان یکی از واقعی ترین و زیباترین بازیهای ماهییگری ر به ارمغان بیاورید و روزها مشغول ماهیگیری باشید!

کنترل بازی یا بهتر بگوییم قلاب بسیار ساده است و با یک اشاره انجام می گیرد. کافیست وقتی ماهی به قلابتان گیر کرد قرقره را بچرخانید و سعی کنید کنترلش از دستتان در نرود. هر چقدر ماهی بزرگ تر باشد، تقلای بیشتری هم می کند و کار شما برای حفظ کنترل قلاب مشکل تر خواهد بود.

برخی از امکانات بازی Ace Fishing :

صید انواع ماهی ها با استفاده از کنترل های تک لمسی قلاب.

سفر به مناطق مختلف جهان از جمله رودخانه آمازون، خلیج و غیره.

صدها کورد از ماهی های عجیب و غریب در انواع مناطق مختلف.

تعامل با ماهیگیری و صید به گونه ای که شما را غرق خود سازد!

رقابت در مسابقات ماهیگیری در مقابل کاربران سراسر جهان !

دارا بودن گرافیک عالی و سه بعدی به همراه صداگذاری مهیج!

بازی Ace Fishing :

در ادامه نقد و بررسی Ace Fishing ،چندین مدل قلاب ماهیگیری هم در بازی وجود دارند که می توانید از لحاظ طول و مقاومت به کشش تنظیمشان کنید. مکان های واقعی مثل رود آمازون جاهایی هستند که در این بازی برای ماهیگیری می روید و بسیاری از ماهی های بومی این مناطق را در آبهای آن خواهید یافت.

ماهیگیری هم در بازی به صورت مأموریتی است و با اتمام هر کدام می توانید امتیاز و پول کسب کنید. هر چقدر در زمان کوتاهتر، ماهی های بزرگتری بگیرید امتیاز شما هم در جدول رده بندی جهانی بازی بالاتر خواهد بود.در ادامه می توانید به دانلود بازی Ace Fishing بپردازید.

دانلود بازی Ace Fishing :

دانلود از آیتونز

google play

 

نظر خود را با ما در میان بگذارید