نقد و بررسی Eden-دانلود بازی Eden-بازی Eden

Eden بازی محبوب و سرگرم کننده تحت عنوان “از اینجا تا بهشت” در سبک بازی های استراتژیک و نقش آفرینی از Channel 4 Television Corporation که دانلود بازی Eden برای اندروید و ios است که  اولین بار در سال 2002 در شبکه Channel 4 reality TV انگلستان نمایش داده شد. سری جدید این برنامه در جولای 2016 تولید و به مرحله ساخت رسید. استودیوی نرم افزاری Channel 4 TV Corporation از این برنامه تلویزیونی یک بازی جذاب تهیه کرده است.در ادامه با نقد و بررسی Eden با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Eden :

در سال 2002 سریالی کاملا واقعی به نام EDEN در شبکه 4 انگلستان به نمایش در آمد، تعدادی جوان زیر 30 سال داوطلب شده تا با قرار گرفتن درون گروهی به جنگلی عظیم در استرالیا بروند، به دور از شهر و هرگونه سیستم خدمت رسانی و برای زنده ماندن می بایست کمپی را به عنوان سرپناه می زدند و در مدیریت آن جا به معنای واقعی کلمه همکاری می داشتند!

ال 2015 بار دیگر داستانی مشابه شروع شد، پس از ثبت نام از داوطبین جدید آن ها به منطقه ای مرتفع در اسکاتلند رفتند، منطقه ای بکر که کمتر انسانی به آنجا رفته، آن ها مقابل دوربین برنامه ای تازه را رقم زدند! بازی EDEN محصول کانال 4 انگلستان همراه با سریال آن شما را به آغازی دوباره می خواند ؛ شما مدیر گروه هستید، دقیقا در همان داستان سریال قرار گرفته و باید شرایط را به صورت همه جانبه مدیریت کنید!

در عنوان بازی Eden باید جزوی از یک جامعه باشید و با کمک و همکاری دیگران جامعه و محل سکونت خود را گسترش دهید. مسئولیت پذیری مهم ترین اولویت شما خواهد بود. به گونه ای که هر یک از افراد جامعه شما باید کاری را که در آن مهارت دارد انجام دهد و به نوبه خود به جامعه کمک کند. با گسترش جامعه, مردمتان مهارت های بیشتری را خواهند آموخت و در نتیجه به انجام کارهایی نظیر کشاورزی , شکار و بسیاری دیگر مشغول میشوند.

برخی از امکانات بازی Eden :

گرافیک سه بعدی و پر جزئیات به نسبت حجم کم.

طراحی های فانتزی و رنگارنگ.

امکان تنظیم و شخصی سازی نمای دوربین.

سبک نقش آفرینی با وجود المان های استراتژیک.

وجود قابلیت بسیار زیاد و مختلف.

امکان ساخت، مدیریت و شخصی سازی کامل کمپ.

وجود ده ها آیتم مختلف.

وجود ده ها منبع طبیعی.

Eden

Eden

بازی Eden :

در در ادامه با نقد و بررسی Eden شما باید کمپ خود را بسازید و آن را مدیریت کنید. می توانید از سازه های گوناگون مثل پناهگاه، انبار، آشپزخانه و … استفاده کنید. در طبیعی که شما حضور دارید، حیوانات اهلی و وحشی هم یافت می شوند. باید به خوبی از حیوانات اهلی برای پرورش دادن آن ها و تهیه منابع غذایی بهره مند شده و از طرف مقابل در صورت حمله حیوانات وحشی تدابیر امنیتی لازم را چیده باشید. درست مثل یک بازی استراتژیک، شما می بایست از قوه استراتژیکی خود استفاده کرده و منابع لازم را جمع آوری کنید.

شما قادر هستید تا کمپ خود را مطابق با سلیقه خودتان زیباسازی کنید و از عناصر مختلفی استفاده کنید. صدها آیتم قابل استفاده در بازی طراحی شده اند تا شما همیشه در حال مدیریت لحظه ای این بازی باشید. همچنین می توانید با ایجاد مزارع کشاورزی و پیدا کردن رودخانه ها و تالاب ها برای ماهیگیری، به منابع غذایی خود و افرادتان کمک کنید. شما به عنوان رهبر این گروه مسئول جان و سلامت این افراد هستید و هر گونه بی احتیاطی می تواند منجر به آسیب رسیدن به کمپ و افراد شما باشد.در ادامه می توانید به دانلود بازی Eden بپردازید.

دانلود بازی Eden :

google play

دانلود از آیتونز

9.3 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 9.5
  • سهولت 9.5
  • ارزش آموزشی 9.5
  • سرعت 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید