نقد و بررسی My Little Pony-دانلود بازی My Little Pony-بازی My Little Pony

My Little Pony به فارسی (اسب کوچک من) بازی جدید و فوق العاده زیبا با گرافیکی خیره کننده و خارق العاده ساخته شده توسط کمپانی پرآوازه ی گیم لافت که دانلود بازی My Little Pony برای سیستم عامل اندروید،ios و ویندوزفون می باشد.پونی، به اسب های کوتاه قامت و ریزاندام گفته می شود و این پونی ها درجه دلفریبی را به حد نهایی رسانده اند پس یک بازی مجزا برای این بازی قطعا لازم است.در ادامه با نقد و بررسی My Little Pony با ما همراه باشید:

نقد و بررسی My Little Pony :

داستان بازی از این قرار است که شما در نقش یک اسب کوچک قرار میگیرید و با تمام حیوانات و موجوداتی که قصد تخریب سرزمین شما را دارند می جنگید و پس از مدتی به کره ماه خواهید رفت و دشمنان را از بین میبرید.شما میتوانید اسب های گوناگون پرورش دهید و دهکده ای زیبا بسازید تا در مقابل دشمنانتان توانا باشید.در اصل شما هستید که مدیریت دهکده را بر عهده دارید و باید از حمله حیوانات دیگر جلوگیری کنید. هرچه اسب هایی که بزرگ می کنید و پرورش می دهید بیشتر باشد پس مقدار مقاومت شما در برابر دشمنان زیاد است.چون رسالت اصلی شما رفتن به کره ماه است و اینکه آنجا را از وجود دشمنان و Pony ville (تسخیر کننده کره ی ماه) پاک کنید.

علاوه بر اینکه شما باید به مراقبت از دهکده بپردازید باید آن را نیز گسترش داده و بزرگ و بزرگ تر کنید. برای گسترش دهکده به شما ابزار های مختلفی داده خواهد شد که می توانید از آن ها کمک بگیرید. با گسترش دادن دهکده می توانید آیتم های جدیدی را دریافت کنید که یکی از این آیتم ها اسب های جدید و زیبا می باشد.مینی گیم های جذابی در بازی طراحی شده است که می توانید از آن ها بهرمند شده و برای ساعت ها سرگرم شوید. در هر مرحله می توانید با جمع آوری سکه و میوه های درون مسیر به امتیازات بالایی دست پیدا کنید.

My Little Pony

My Little Pony

برخی از امکانات بازی My Little Pony :

وجود 6 شخصیت اصلی اسب در بازی به همراه یک دایناسور کوچک.

دارا بودن گرافیک خیره کننده ی رنگارنگ و کارتونی بسیار زیبا.

مینی گیم های فراوان و امکان دسترسی به بخش کارتون و صداهای جالب.

جمع آوری میوه و سکه های موجود در مسیر برای باز کردن آیتم های جدید.

بازی در مکان ها و محیط هایی بسیار شگفت انگیز و واقعی.

تعامل با دوستان و تجربه ی بهترین بازی فانتزی ماجراجویی.

My Little Pony

My Little Pony

بازی My Little Pony :

در ادامه نقد و بررسی My Little Pony طول مراحل این بازی به شما اهداف و وظایف مختلفی داده می شود که عمدتا ساده و ابتدایی هستند. در حقیقت My Little Pony بیشتر یک بازی کودکانه است و شاید به کار هر کسی نیاید اما از لحاظ طراحی مراحل و طراحی هنری واقعا یک بازی فوق العاده برای خردسالان محسوب می شود و البته ابزاری است مناسب برای ساکت و آرام نگه داشتن شان.البته اگر از طرفداران انیمیشن هستید و آن را دنبال می کنید، My Little Pony قطعا همراهی دوست داشتنی برای شما خواهد بود. بازی به طور رایگان برای اندروید، iOS و ویندوزفون منتشر شده.در ادامه می توانید به دانلود بازی My Little Pony بپردازید.

دانلود بازی My Little Pony :

google play

9.5 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9
  • سهولت 9.5
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 9
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 3

نظر خود را با ما در میان بگذارید