نقد و بررسی Dungeon Hunter -بازی Dungeon Hunter -دانلود بازی Dungeon Hunter

نسخه ی پنجم از بازی فوق العاده زیبا و خارق العاده شکارچی سیاه چال از کمپانی معروف و پرآوازه ی گیم لافت که دانلود بازی Dungeon Hunter برای اندروید،ios و ویندوزفون است سری محبوب و دوست داشتنی Dungeon Hunter بازگشته تا دوباره ما را به اعماق سیاهچاله های تاریک و نموری ببرد که ماجراجویی در آن ها، دل هر ماجراجویی را به لرزه می اندازد. این بازی در سبک Hack & Slash است و گشت و گذار در محیط اهمیت بسیار بالایی دارد.در ادامه با نقد و بررسی Dungeon Hunter با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Dungeon Hunter 5 :

Dungeon Hunter را میتوان داستان برخورد شمشیرها، رویارویی جادوگران و خیانت فرماندهان دانست. به محض شروع بازی پرده ای (کات سینی) به شما نشان داده میشود که دنیایی که قرار است در آن قدم بگذارید را تا حدودی برایتان ترسیم خواهد کرد. شما در اصل نقش جنگجویی را بازی خواهید کرد که منبع درآمدش جایزه ای است که برای سر دیگران تعیین شده است، حالا فرقی نمیکند این دیگران یاقی باشند یا یک زندانی فراری! یک کاراکتر زن نیز در این بازی شما را از همان ابتدا همراهی خواهد کرد.

مکان هایی که در آنها قدم میگذارید اغلب راههای متروک در شهر، قلعه های متروکه و سیاهچال ها هستند. روبرویی با دشمنان مختلف بخش جدانشدنی بازی است و هر چقدر در بازی بیشتر پیش میروید دشمنان تان نیز قوی تر میشوند تا جایی که اگر سلاح ها و زره های خود را ارتقا ندهید قطعا نخواهید توانست از سد آنها عبور کنید. مهارت های شما در رویارویی با دشمنان افزایش یافته و به تدریج باعث بالا رفتن رده شما میشوند: رویکردی که تقریبا در تمام بازی های نقش محور دیده میشود. همچنین بازی دارای راهنمای عملی است که روش مبارزه با دشمنان و استفاده از اکسیرها برای بازگرداندن سلامتی کاراکترهایتان به آنها را به شما آموزش میدهد.

گیم پلی این بازی به صورت OpenWorld طراحی شده است که شما در امکان گردش به جهت ها و طرف های دلخواه را خواهید داشت. در Dungeon Hunter 5 می توانید در هر مسیری که قابل تردد باشد حرکت کنید. در طول بازی معاماهایی نیز وجود دارد. البته معماهایی که در بازی شکارچی سیاهچال 5 گنجانده شده اند، همگی دارای درون مایه ی اکشن می باشند که همین موضوع سبب می شود تا کاربر بیشتر جذب بازی شده و برای ادامه دادن آن، تلاش بیشتری کند.

Dungeon Hunter

Dungeon Hunter

گرافیک گیم پلی :

در ادامه نقد و بررسی Dungeon Hunter گرافیک خیره کننده و محیطی بسیار جذاب و در کنار آن، استفاده به جا و صحیح از رنگ ها در بازی سبب هرچه زیباتر شدن این بازی شده است. گرافیک Dungeon Hunter 5 به گونه ای طراحی شده است در که آن حتی ریزترین جزئیات را نیز می توانید مشاهده کنید. از طرفی صداگذاری حرفه ای و عالی این بازی، سبب شده است تا هیجان بازی پیش از پیش شود.

اگر شما نیز از طرفداران بازی های سبک اکشن و RPG هستید، توصیه می کنیم بازی Dungeon Hunter را به هیچ وجه از دست ندهید. با دانلود بازی Dungeon Hunter که یکی از بهترین بازی های گیم لافت است که در مدت کوتاهی شاهد افزایش محبوبیت بیشتر آن نیز خواهیم بود!

بازی Dungeon Hunter :

در ادامه نقد و بررسی Dungeon Hunter یکی از چیزهایی که در این بازی نمیتوانید بخرید اکسیرهایی است که سلامتی را به کاراکتر شما برمیگردانند، پس مراقب باشید در نبردها زیاد سلامتی تان را از دست ندهید چون هر چقدر هم که الماس و جواهرات جمع کرده باشید نمیتوانید با آنها سلامتی را به کاراکتر خود بازگردانید!

به اعتقاد برخی منتقدان یکی از نقاط ضعف بازی روش ارتقای سلاح و زره کاراکترهای خود است: هر چند تنوع سلاح ها و زره هایی که میتوانید برای کاراکترهای خود بسازید بسیار بالاست ولی برای ساخت آنها نیاز به عناصری است که شاید برای بدست آوردن مقدار کافی آنها مجبور باشید یک مرحله را چند بار بازی کنید و در گوشه و کنار آن به دنبال عنصر مورد نظر خود بگردید. این میتواند برای آنهایی که حوصله این کارها را ندارند تا حدودی ناراحت کننده باشد ولی از طرف دیگر با همین کار میتوانید رده و تجربه کاراکترهای خود را افزایش دهید.در ادامه می توانید به دانلود بازی Dungeon Hunter بپردازید.

دانلود بازی Dungeon Hunter :

دانلود از آیتونز

google play

9.7 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید