نقد و بررسی Robbery Bob-دانلود Robbery Bob-بازی Robbery Bob

Robbery Bob از پرطرفدارترین و زیباترین بازی های عرضه شده توسط استودیوی CHILLINGO که دانلود Robbery Bob برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس می باشد دانلود در این بازی زیبا شما در نقش Bob یک دزد حرفه ای و باهوش می باشید و در هر مرحله باید از خانه های مختلفی دزدی کنید و با چالش های مختلف مواجه شوید . در ابتدا شما از خانه های معمولی و ساده دزدی می کنید اما با گذشت مراحل از خانه ها و مراکز مهم نیز دزدی خواهید کرد ! بازی دارای گیم پلی فوق العاده مهیج می باشد.در ادامه با نقد و بررسی Robbery Bob با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Robbery Bob :

بازی Robbery Bob علی رغم طراحی ساده ی خود در زمان اندکی توانست به عنوان یکی از بهترین بازی های اندرویدی نیز انتخاب گردد به گونه ای که تا به این لحظه بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان فقط از گوگل پلی دریافت شده است. در این بازی شما در نقش دزدی چابک با اسم باب هستید که باید همانند یک دزد واقعی از خانه ها دزدی کنید! شما در انواع مکان ها و محیط های مختلف باید به دزدی بپردازید! ارام راه بروید، ارام اشیاء موجود در خانه را بردارید و آرام فرار کنید!

بازی دارای گیم پلی ای اعتیاداور و عالی است و ان را به همه کاربرانی که به دنبال یک بازی عالی برای گذراندن اوقات فراغت خود هستند پیشنهاد می دهیم. بازی فوق تا به این لحظه بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده است و از محبوب ترین و خاص ترین بازی های سبک “اکشن” به شمار می رود که ما هم اکنون نسخه کامل ان را برای دانلود قرار داده ایم.

برخی از ویژگی های Robbery Bob :

دزدی در انواع مکان های مختلف.

مخفی شدن در مکان های متعدد و دزدکی راه رفتن.

جمع اوری پول برای باز کردن ایتم های مختلف.

دارا بودن کنترلهای ساده برای مخفی شدن و حرکت.

دارا بودن گرافیک و صداگذاری عالی.

بازی Robbery Bob :

در ادامه نقد و بررسی Robbery Bob بازی Robbery Bob شما را در نقش یک دزد حرفه ای و ماهر به نام باب قرار می دهد.باب از شیوه های مختلف و بی رحمانه ای برای به نتیجه رسیدن کارهایش استفاده می کند.او بسیار حرفه ای حرکت می کند و بدون آنکه  ساکنان خانه را متوجه حضور خود سازد، از منازل آن ها سرقت می کند.توجه کنید قرارگیری در نقش باب بسیار سخت است.زیرا در این بازی سرعت عمل داشتن الزامی است.باید از مراحل متعددی عبور کنید و کارهای مختلفی انجام دهید به طور مثال حرکت آرام و ساده، کاوش خانه های بزرگ در مناطق بالاشهر، ارتقا مهارت های نینجای خود و انجام ماموریت های مختلف … !در ادامه می توانید به دانلود Robbery Bob بپردازید.

دانلود Robbery Bob :

google play

نظر خود را با ما در میان بگذارید