نقد و بررسی jungle heat-دانلود بازی jungle heat-بازی jungle heat

Jungle Heat به فارسی (جنگل حرارت) بازی جدید، فوق العاده زیبا و پرطرفدار در سبک بازی های استراتژیک و فرماندهی ;i دانلود بازی Jungle Heat برای سیستم عامل اندروید و ios می باشد که به سبک بازی پرطرفدار و معروف Clash of Clans است و دانلود بازی Jungle Heat دارای امتیاز بالای ۴.۴ از ۵ در گوگل پلی می باشد.در این بازی شما به همراه گروه خود در مناطق زیبای گرمسیری و جنگلی قرار دارید و اطراف شما را منابع وسیع نفت و طلا و چوب فرا گرفته و این وظیفه شماست که در مقابل دشمنان ظالم از آن ها محافظت نمایید !در ادامه با نقد و بررسی Jungle Heat با ما همراه باشید:

نقد و بررسی jungle heat :

در این بازی قواعد استراتژیک نبرد در کنار قوانین شهرسازی قرار می‌گیرد و می‌توان گفت به شکلی استادانه در هم ادغام شده‌اند. در ابتدای بازی آموزش‌هایی در نظر گرفته شده است تا توسط آنها بتوانید قواعد اصلی بازی را بیاموزید و مابقی مسائل را در حین انجام بازی خواهید آموخت. در این بازی لیستی از دستاوردهایتان وجود دارد که چگونگی پیشرفتتان را به خوبی نشان می‌دهد. اگر از آن دسته افرادی هستید که تاکنون سراغ بازی‌های استراتژیکی از این دست نرفته و برای نخستین بار می‌خواهید آن را امتحان کنید، پس بهتر است به دقت به راهنمای ابتدای بازی گوش فرا دهید. بازی‌هایی از این دست دارای نکات ریزی است که دانستن آنها می‌تواند به موفقیت‌های زودتر در حین بازی منجر شود.

Jungle Heat

Jungle Heat

برخی از ویژگی های بازی Jungle Heat :

امکان ارتقاء ساختمان و سربازان برای افزایش قدرت.

امکان ساخت و ایجاد پایگاه قدرتمند با ابزارهای مختلف.

بازی در میان جنگل هایی فوق العاده زیبا و واقعــی.

ایجاد ابزارهای جنگی مختلف برای شلیک به سمت دشمن.

دارا بودن گرافیک رنگارنگ اچ دی و خیره کننده.

پخش موسیقی هایی شگفت انگیز در فضای گرمسیری جنگل.

امکان بازی به صورت آنلاین و با کاربران دیگر برای کسب امتیاز.

دارا بودن گیم پلی اعتیاد آور + نصب سریع و آسان.

بازی Jungle Heat :

در ادامه نقد و بررسی Jungle Heat یکی از مهمترین هدف‌های این بازی، ساختن مقر است که پس از آن بتوانید از منابعی که در اطرافتان است (نظیر طلا و نفت)، بهره برداری کنید تا بتوانید با ساخت نیروهای جنگی، از مقر فرماندهی خود در مقابل حملات دیگران دفاع کنید. وقتی زیر چتر حفاظتی قرار نداشته باشید، در نتیجه اجازه می‌دهید دیگر بازیکن‌ها به مقر شما ورود پیدا کرده و حمله‌ای را تدارک ببینند. اگر آنها بتوانند مرکز فرماندهی را از بین ببرند، جنگ را پیروز خواهند شد. حتی اگر نتوانند مقر را تصاحب کنند، خرابی‌هایی را به بار خواهند آورد که آنها هم دردسر ساز است.

مانند دیگر بازی‌ها در این ژانر، بازی در زمان حال (Real Time) اتفاق می‌افتد. اگر ساختمانی قرار است طی ۲ ساعت ساخته شود، شما نیز باید ۲ ساعت واقعی صبر کنید، یا این که از الماس‌هایتان خرج کرده و در واقع زمان را بخرید. انتظار، چیز جالبی نیست، پس بسیار پیش می‌آید که سر کیسه را شل کنید و الماس‌ها را برای مصارف مختلف خرج کنید. اینجاست که وسوسه می‌شوید پول واقعی را نیز وارد بازی کرده و الماس بخرید و اینگونه است که سازنده بازی را نیز خوشحال می‌کنید.

گیم پلی یک یا چند نفره :

در ادامه نقد و بررسی Jungle Heat می‌توانید از سربازان در دسته‌های مختلف بهره ببرید. هر دسته از نقاط قوت و نقاط ضعف بخصوصی برخوردار هستند و باید بدانید که از هرکدام در چه موقعیتی استفاده کنید. بازی در حالت یک نفره بهترین حالت برای رسیدن به مراحل (Level) بالاتر است. هر مرحله دارای مقر مخصوص به خود است که با پیشرفت در هر مرحله، مقرها نیز قوی‌تر شده و تخریب آنها سخت‌تر می‌شود. با پیشرفت در بازی، دشواری مراحل نیز افزایش یافته و سه‌ ستاره کردن آنها نیز دشوارتر می‌شود، چرا که دیگر برخلاف مراحل اولیه بازی، راهنمایی‌ها کمتر می‌شوند و باید متکی به دانسته‌های خودتان باشید.

در حالت چند نفره، زمانی که بخواهید به دشمنتان حمله کنید، می‌توانید در ازای دادن مقداری طلا، مقر دشمن را مشاهده کنید و اگر تمایل داشتید، حمله کنید. اگر شکست خوردید، می‌توانید دوباره با پرداخت طلا، شانس خود را مجددا امتحان کنید. این که ملزم به حمله کردن نیستید و انتخاب با خودتان است، خوب است.در ادامه می توانید به دانلود بازی Jungle Heat بپردازید.

دانلود بازی jungle heat :

google play

دانلود از آیتونز

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید