نقد و بررسی OfficeSuite -دانلود OfficeSuite -برنامه OfficeSuite

OfficeSuite نسخه ی هشتم از نرم افزار پرطرفدار و فوق العاده ی آفیس کمپانی موبایل سیستم که دانلود OfficeSuite برای اندروید است از برنامه‌های بسیار قوی آفیس است که با وجود حجم به نسبت بالای آن بیش از صد میلیون دانلود OfficeSuite در گوگل پلی داشته است.در نقد و بررسی OfficeSuite پکیج کاملی از امکانات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. نسخه رایگان این برنامه که در Play Store موجود است تمام امکاناتی که یک کاربر معمولی نیاز دارد را ارائه می‌دهد اما اگر شما یک کاربر حرفه‌ای هستید برای دریافت نسخه پیشرفته باید هزینه خرید پرداخت کنید.در ادامه با نقد و بررسی OfficeSuite با ما همراه باشید:

نقد و بررسی OfficeSuite :

با دانلود OfficeSuite در صفحه‌ اصلی برنامه OfficeSuite ، فایل‌های آفیسی که اخیرا اجرا شده‌ نمایش‌ داده‌ می شود؛ همچنین این قابلیت وجود دارد که فایل‌ هایی را که بیشتر استفاده‌ می کنید را به لیست مورد علاقه خود اقافه کنید.

در پایین این قسمت نیز نمونه های پیش فرض برخی از فایل‌ها توسط خود برنامه قرار داده‌ شده تا‌ کاربر‌ بتواند‌ به نمونه فایل های مختلف دسترسی‌ داشته باشد.در قسمت بالا با‌گزینه ی ‌سمت راست می توانید حالت‌نمایش فایل‌ ها را‌ تغییر دهید‌ و در حالت دوم‌‌ علاوه بر نام فایل‌، فایل‌‌ نمایی از صفحه اول فایل نیز نمایش داده خواهد شد‌.

OfficeSuite

OfficeSuite

در قسمت منو برنامه با گزینه ی open  می ‌توانید فایل های آفیس را از روی حافظه دستگاه اجرا کنید، البته در خارج از برنامه نیز هر گاه فایلی با پسوند آفیس مثل فرمت های pptx،doc،docx،ppt،xls،xlsx،xlsm،pps،ppsx،pptو ppsm  را انتخاب کنید، برنامه به صورت خودکار فایل را برای‌ شما به نمایش می گذارد.

مثلا اگر یک فایل پاور پوینت را اجرا کنید، علاوه بر نمایش فایل، امکان استخراج فایل به عنوان فایل pdf، قرار دادن قفل روی فایل،ارسال ان از طریق بلوتوث یا شبکه های اجتماعی و تنظیمات پیشرفته برای نمایش فایل در اختیار کاربر قرار می گیرد که بی شک یکی از بهترین قابلیت های برنامه نسبت به اپ های مشابه است و تقریبا بیشتر قابلیت ها و ویژگی های آفیس شرکت میکروسافت را دارا است.
علاوه بر نمایش فایل کاربر با انتخاب گزینه ی create documents  توانایی ساخت فایل با فرمت های آفیس را خواهد داشت؛ زمانی که این گزینه را انتخاب می‌کنید‌ صفحه زیر برای شما به نمایش در خواهد امد.

OfficeSuite

OfficeSuite

برخی از امکانات برنامه OfficeSuite :

در ادامه نقد و بررسی OfficeSuite با‌گزینه ی document  می توانید فایل‌های متنی ایجاد کنید، گزینه ی blank,  یک صفحه‌ خالی را به شما عرضه می کند همچنین در  سمت راست نمونه های پیش فرضی از یک نامه یا پیام دستوری قرار گرفته است و انتخاب گزینه ی more  نمونه های بسیار زیاد و متنوعی را مشاهده خواهید کرد.در ‌پایان کار می توانید فایل ایجاد‌ شده را با فرمت های doc،docx،rtf و txt  بر روی‌ حافظه دستگاه یا در کارت حافظه ذخیره کنید.

در قسمت spreadsheet  می توانید ‌فایل های excel  را با فرمت های xls،xlsx و csv   را ایجاد ‌کنید.مثل مورد بالا این امکان وجود دارد که یک‌‌‌ صفحه خالی را انتخاب کنید‌ یا با انتخاب گزینه ی more  به نمونه های بسیار متنوعی و گسترده ای از فایل‌ های excel  دسترسی داشته باشید.
قابلیت ها و ویژگی های برنامه برای ساخت فایل های آفیس حیرت انگیز است‌ و بی شک‌‌ ای اپ یکی از قدرتمند ترین‌ نمونه ها برای ایجاد فایل های آفیس در گوشی‌های هوشمند است.

OfficeSuite

OfficeSuite

در قسمت سوم‌‌ presentation   همان طور که از نام ان مشخص است، امکان ایجاد فایل‌های power point  با فرمت‌ های ppt،pptx،pps و ppsx  وجود دارد.هنگامی که گزینه ی blank  را در این قسمت انتخاب ‌می‌کنید، همانند نسخه‌ی کامپیوتری‌ طرح ها و قالب های مختلفی برای ایجاد فایل ‌در دسترس است که البته بعضی طرح‌ را برای اولین استفاده باید‌با اینترنت‌ دانلود کنید و در موارد بعدی ‌می توانید‌ به‌صورت افلاین نیز به طرح‌ ها و قالب‌ ها‌ دسترسی ‌داشته باشید.فایل های ایجاد شده را بعدا در صورت نیاز می توانید توسط خود برنامه ویرایش کنید.
با گزینه convert to PDF  کاربر می تواند فایل‌های متنی خود را تبدیل به فایل‌pdf  کرده و در حافظه ذخیره کند ،همچنین می توان بر روی فایل PDF  ایجاد شده قفل گذاشت تا تنها خود کاربر به ان دسترسی داشته‌ باشد.

ویژگی های برنامه OfficeSuite :

امکان ایجاد، ویرایش و مشاهده فایل های آفیس و پی دی اف.

سازگاری کامل با همه فرمت های فایل های مایکروسافت آفیس.

دسترسی اسان به فایل های ذخیره شده برروی سرورهای محلی.

امکان تبدیل فایل های پی دی اف به ورد، اکسل و یا ePUB.

شامل ویژگی های امنیتی فوق العاده برای تجربه افیسی امن.

سازگاری با سرویس های ابری مختلف از جمله دراپ باکس.

پشتیبانی از 56 زبان زنده دنیا برای مشاهده فایل های افیس.

به اشتراک گذاری اسان فایل ها از طریق وای فای، بلوتوث و غیره.

برنامه OfficeSuite :

در ادامه نقد و بررسی OfficeSuite در صورت نیاز می توانید فونت های دلخواه خود را در برنامه استفاده کنید؛ برای این منظور کافی است فونت های مورد نظر خود را درون‌ پوشه ی فونت برنامه قرار داده و یا با گزینه ی external fonts folder  موجود پر تنظیمات برنامه فونت های مورد نظر خود را به برنامه OfficeSuite معرفی کنید.
امکانات و ویژگی های موجود در برنامه‌ می تواند تمام نیاز های کاربر را برطرف کند،ایجاد‌ فایل‌های‌ documents ،excel  و power pointهمان‌ طور‌ که‌ در بالا بررسی‌کردیم‌ به بهترین شکل صورت گرفته و از office عرضه شده برای رایانه ها چیزی کم تر نداشته و‌ تقریبا بیشتر گرینه های مورد نیاز در وجود دارد. برای باز کردن و مشاهده فایل ها‌نیز این برنامه عالی عمل کرده و بیشتر فتیل های آفیس را با این‌اپ می توانید روی گوشی هوشمند خود اجرا کنید.در ادامه می توانید به دانلود OfficeSuite بپردازید.

دانلود OfficeSuite :

 

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید