نقد و بررسی world of tanks -دانلود بازی world of tanks -بازی world of tanks

world of tanks بازی فوق العاده زیبا و خارق العاده نبرد تانک ها از استودیوی بازیسازی Wargaming World که دانلود بازی world of tanks برای دستگاه های اندرویدی و ios است،نود میلیون گیمر، بی خود و بی جهت طرفدار یک بازی خاص نمی شوند. بعضی بازی ها جاذبه عجیبی درون خود دارند که مثل یک سیاهچاله عظیم کیهانی، گیمرها را به سمت خود می کشانند.بازی اکشن پرطرفداری که امروز به نقد و بررسی world of tanks میپردازیم نمونه بارزی از آنهاست.در ادامه با نقد و بررسی world of tanks با ما همراه باشید:

نقد و بررسی world of tanks :

بازی world of tanks شما باید با استفاده از تانکهای مختلفی به میدان جنگ بروید و با دشمنان به نبرد بپردازید. در این بازی دشمنان شما کاربرانی هستند که به صورت آنلاین مقابل شما بازی می‌کنند پس قطعاً شما با یک هوش مصنوعی بازی نمی‌کنید و باید حواستان به طور کامل جمع باشد.

در این بازی تانک‌ها به ۴ دسته تقسیم شده‌اند؛ تانک‌های آلمانی، بریتانیایی، روسیه‌ای و آمریکایی که مجموعاً ۱۰۰ تانک مختلف را تشکیل می‌دهند و در نبردهای ۷ به ۷ استفاده می‌شوند. ۷ نفر شما و ۷ نفر دشمنانتان که می‌توانید در ۱۰ زمین مختلف با آن‌ها بازی کنید.

بازی در جنگ جهانی دوم سپری می شود و شما کنترل بیش از 100 تانک مختص به جبهه های متحد و متفق را بر عهده دارید. این تانک ها در چهار کلاس مختلف طبقه بندی می شوند که با بهره گیری از موتور گرافیکی قدرتمند بازی، با نهایت جزئیات طراحی شده اند.

همچنین یک بازی آنلاین است و در آن می توانید در ده نقشه بزرگ، در قالب تیم های هفت نفره به مبارزه با تیم رقیب بروید. امکان چت درون بازی با سایر افراد هم از امکاناتی است که در این بازی مهیا شده؛ قابلیتی که در کمتر بازی موبایلی می یابید.

world of tanks

world of tanks

برخی از ویژگی های بازی world of tanks :

+100 تانک مختلف از  آلمان، بریتانیا، ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی.

4 کلاس مختلف تانک : light, medium, heavy و tank destroyers.

نبرد در انواع مکان ها و محیط های مختلف ، بدون هیچ محیط تکراری.

امکان بازی به صورت چند نفره با ویژگی دعوت از دوستان خود از سراسر جهان.

امکان چت واقعی با دوستان به صورت آنلاین از داخل بازی.

گرافیک اچ دی، طراحی منحصر به فرد، کنترلرهای خوب و گیم پلی اعتیاداور.

بازی world of tanks :

همچنین در ادامه نقد و بررسی world of tanks،بازی دارای نقشه‌های مختلفی است که می‌توانید از هر کدام به صورت رایگان استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم بازی امکان چت کردن با هم تیمی‌های خود در حین انجام بازی است که برای یک بازی موبایل ویژگی‌ مهمی به حساب می‌آید. خوشبختانه به لطف تیم Medric kFZE و مذاکراتی که با تیم سازنده بازی داشته، حالا می‌توانید با خرید ریالی از فروشگاه درون برنامه‌ای بازی، در روند گیم‌پلی با سرعت بیشتری پیشرفت کنید و از ویژگی‌های درون بازی راحت‌تر بهره ببرید.در ادامه می توانید به دانلود بازی world of tanks بپردازید.

world of tanks

world of tanks

دانلود بازی world of tanks :

9.7 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 9.5
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 8

نظر خود را با ما در میان بگذارید