نقد و بررسی Swim Out -دانلود بازی Swim Out -بازی Swim Out

Swim Out بازی جدید، متفاوت و منحصر به فرد در سبک بازیهای استراتژیکپازل از استودیوی بازی سازی Lozange Lab که دانلود بازی Swim Out برای دستگاه های اندروید و ios است،یک فضای آرامش بخش و با طراوت را برای شما فراهم می کند. یک بازی پازل استراتژیک، که شما را به یک روز آفتابی دعوت می کند تا در استخر، رودخانه یا دریا شنا کنید.بیش از ۱۰۰ سطح در منظره ها با دقت ساخته شده است که توسط ماهیان دریایی، قورباغه ها یا آبشش های آن ها تمیز می شود.در ادامه با نقد و بررسی Swim Out با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Swim Out :

در بازی Swim Out هدایت و کنترل شخصیت اصلی بازی که یک شناگر است در دستان شماست ؛ شناگرهای دیگر نیز در حال شنا هستند اما در استخر بازی ما شنا کردن به صورت نوبتی است و هر فرد می تواند یک خانه پیش برود ؛ شما باید طوری پیش بروید که به شناگرهای دیگر برخورد نکنید و از پله های مشخص شده به بیرون راه پیدا کنید! شناگرهای دیگر نیز ضد شما هستند و می خواهند شما نتوانید از استخر خارج شوید ؛ شما می بایست با قدرت فکر بالای خود آن ها را گول بزنید و صدها مرحله مختلف را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید!

در محیط دریا و رودخانه نیز تجربه شگرفی خواهید داشت به همراه صدای قورباغه و امواج و یا انواع صداهای طبیعی از بازی خود لذت ببرید. در این بین باید متوجه باشید که از سایر شناگران عقب نیفتید تا بتوانید امتیازات بالاتری کسب کرده و در مسیر خودتان حرکت کنید. انواع شناگرها که به 12 عدد می‌رسند و هرکدام دارای ویژگی‌های منحصربفردی هستند را نیز بتوانید به کار ببرید. از قدرت خاص هرکدام استفاده کرده و چالش‌های مربوط به هر مرحله را از سر بگذرانید. صدها مرحله مختلف را گذرانده و حتی تجربه قایق‌سواری نیز داشته باشید.

بازی Swim Out :

درادامه نقد و بررسی Swim Out می توانید از بین ۱۲ نوع شناگران مختلف یکی را به دلخواه انتخاب کنید و به شنا کردن و غواصی بپردازید.۱۲ شی مختلف برای تعامل وجود دارد که از نمونه های آن ها می توان به مواردی نظیر  شناورها، باله ها، اسلحه های آب و غیره اشاره کرد.شما حتی می توانید قایق سواری کنید.۶ عنصر محیط زیست مضر مانند امواج، خرچنگ و غیره نیز برای مواجه شدن با شما آماده هستند.توجه کنید که شناگر های دیگر نیز در استخر مشغول بازی و غواصی هستند باید حرکات خود را طوری مدیریت کنید که به هیچ کدام از آن ها برخورد نداشته باشید.همه رودخانه در اختیار شما نیست بلکه باید با راه حل هایی که به ذهنتان خطور می کند بقیه را سرگرم کنید و بازی را به نفع خود پیش ببرید.در ادامه می توانید به دانلود بازی Swim Out بپردازید.

دانلود بازی Swim Out :

امتیاز
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید