نقد و بررسی Voltes V -دانلود بازی Voltes V -بازی Voltes V

Voltes V بازی جدید و هیجان انگیز در سبک بازیهای اکشن و نبرد هوایی از استودیوی بازیسازی Xurpas Inc دانلود بازی Voltes V برای اندروید است که کابران بسیاری را جذب خود کرده است.به استیو کمک کنید تا با همراهی دوستان خود یعنی Mark، Big Bert، Jaime و Little John ارتش Boazanian  را که قصد دارد تا شاهزاده Zardoz را به پادشاهی برساند از بین ببرد. پس از آنکه دشمنان را از بین بردید می توانید به هم تیمی های خود پیوسته و راه را دامه دهید.در ادامه با نقد و بررسی Voltes V با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Voltes V :

در بازی Voltes V شما در نقش کارکتر اصلی یعنی Steve ظاهر می شوید و با کارکترهای دوست داشتنی Mark, Big Bert, Jaime و Little John همراه می شوید تا جهان را از دست Prince Zardoz و ارتش Boazanian نجات دهید! در نقش کارکترهای دوست داشتنی بر جت قدرتمند خود سوار می شوید و از پایین صفحه نمایش حرکت خود را اغاز می کنید و به سمت بالا حرکت می کنید، در مسیر خود باید ربات ها و دشمنان مختلف را یکی پس از دیگری از بین ببرید و برای رسیدن به هدف خود که نجات زمین است تلاش کنید! بازی Voltes V – Official نسبت به حجمش عالی طراحی شده است و از نقاط قوت اش نسبت به بازیهای مشابه می توان به گرافیک خوب، صداگذاری هیجان اور و به طور کلی ساخت عالی اش اشاره کرد!

دشمنان به وضوح مشخص هستند و در طول مسیر با تمامی آن ها مواجه خواهید شد.سعی کنید تمام تمرکز خود را برای از بین بردن آن ها نگذارید بلکه ابتدا حواستان به کنترل صفینه باشد و سپس برای شلیک به سمت دشمنان و نابودی آن ها اقدام کنید.

بازی Voltes V :

هدف نهایی Steve و تیم همراهش نجات زمین از دست ربات‌ها است. در هر مرحله به جمع‌آوری سکه بپردازید تا به وسیله امتیازات جمع شده بتوانید سلاح‌های خود را ارتقا دهید و یا بر قدرت جت جنگنده‌تان بیفزایید. از امتیازات به دست آمده برای تقویت تیم همراهتان نیز استفاده کنید. یکی از قسمت‌های هیجان‌انگیز Voltes V بعد از به دست آوردن امتیازات بالا توانایی احضار ربات‌های قدرتمند برای کمک به تیمتان می‌باشد. با اتمام مراحل می‌توانید زمین را نجات دهید و به پیروزی برسید. این بازی کم‌حجم دارای گرافیک بالا و موسیقی متن بسیار جذابی است.در ادامه می توانید به دانلود بازی Voltes V بپردازید.

دانلود بازی Voltes V :

نظر خود را با ما در میان بگذارید