نقد و بررسی Once Upon a Tower -دانلود Once Upon a Tower -بازی Once Upon a Tower

Once Upon a Tower بازی جدید و جالب با طراحی خاص در سبک بازیهای اکشن از استودیوی بازیسازی Pomelo Games که دانلود Once Upon a Tower برای تبلت ها و گوشی های اندروید است،آیا احساس میکنید در یک برج بزرگ به دام افتاده اید؟ همیشه در انتظار شوالیه شجاع برای نجاتتان هستید؟اما در واقع او توسط نگهبان قلعه از بین برده شده و به کمکتان نمی آید. بهتر است ترس نداشته باشید.خودتان دست به کارشده و همه چیزهایی را که لازم دارید آزاد کنید.در ادامه با نقد و بررسی Once Upon a Tower با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Once Upon a Tower :

توضیحاتی که سازنده برای بازی اش نوشته شده را عینا ترجمه می کنیم: “آیا احساس می کنید در یک برج بزرگ به دام افتاده اید!؟ همیشه در انتظار شوالیه شجاع برای نجات تان هستید!؟ اما در واقع او توسط نگهبان قلعه به گیر افتاده و قادر نیست بیاید و به شما کمک کند! بهتر است ترس نداشته باشید، خودتان دست به کار شوید و همه چیزهایی را که لازم دارید را برای آزادی تان انجام دهید! شوالیه شجاع با در دست داشتن چکشی قدرتمند قصد دارد برای نجات جانش ماجراجویی کند و کنترل اون در دستان شماست!

و اینک باید بتواند با استفاده از نقشه زندان راه خروج را پیدا کرده و خود را نجات دهد. بازی در چندین مرحله انجام شده و مانند سایر بازی‌های این سبک در هر مرحله باید موفق به گذراندن چالش مشخص شده و کسب امتیاز شوید. 

در بازی Once Upon a Tower در همان ابتدا خواهید دید که شوالیه زندانی شده و از بالای صفحه نمایش ماجراجویی اش را اغاز می کند، این شما هستید که باید به او کمک کنید تا بتواند از این مکان به بیرون فرار کند! طراحی فوق العاده، صداگذاری هیجان اور و گیم پلی اعتیاداور Once Upon a Tower تجربه ای متفاوت از بازیهای اکشن را برایتان به ارمغان می اورد.

برخی از ویژگی های بازی Once Upon a Tower اندروید :

جمع آوری اقلام و آیتم های مورد نیاز.
کشتن انواع دشمنان.
گرافیک عالی و صداگذاری مهیج.
ماجراجویی در مکانهای مختلف برج.
وجود انواع مراحل.

بازی Once Upon a Tower :

شوالیه شجاع چکش جنگی خود را جا گذاشته، مطمئنا می توانید از آن به خوبی استفاده کنید و برای نجاتتان از تمام آیتم های موجود بهره ببرید.دشمنان را مورد ضرب و شتم قرار دهید. شما می توانید از  دست اژدها فرار کنید! پس به ماجراجویی در پشت بام یک برج دست زده و از پس چالش های پیش رو برآیید.اگر مایلید یک بازی کم حجم و مهیج روی دستگاه خود داشته باشید Once Upon a Tower گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود.در ادامه می توانید به دانلود Once Upon a Tower بپردازید.

دانلود Once Upon a Tower :

9.4 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9
  • سهولت 9
  • ارزش آموزشی 10
  • سرعت 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید