بازی Sky سازندگان Journey برای آیفون، آیپد و تلویزیون اپل معرفی شد

اخبار بازی Sky :

Sky:دیشب در جریان کنفرانس خبری اپل، این بازی برای آیفون، آیپد و تلویزیون اپل تایید شد.

در جریان کنفرانس خبری کمپانی اپل که دیشب برگزار شده بود، جنووا چن روی صحنه آمد و از بازی جدید استودیو Thatgamecompany برای آیفون، آیپد و تلویزیون اپل رونمایی کرد. طبق جدیدترین اخبار بازی موبایل، بازی موبایل Sky، از دیگر آثار استودیو سازنده نظیر بازی Journey و بازی Flower الهام گرفته است ولی این بار با یک بازی چند نفره اجتماعی طرف هستیم.

در جریان بازی Sky شما با هفت نفر دیگر از بازیکنان سایر مناطق جهان گرد هم آمده و دنیای بالای ابرهای آسمان را کشف خواهید کرد. شما در این بازی کنترل کودکانی را برعهده خواهید داشت که به آن‌ها Children of Light گفته می‌شود و وظیفه شما، این است که نور و روشنایی را یک بار دیگر بازگردانید. همچنین یک ویدیو نیز به عنوان معرفی از بازی آیفون Sky منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن‌ را در اپ و گیم تماشا کنید:

اگر جزو اشخاصی هستید که با تلویزیون اپل بازی می‌کنند، به راحتی و تنها با یک انگشت از طریق Siri Remoteمی‌توانید مشغول بازی شوید. طبق گفته‌های چن، به لطف چیپ 810X تلویزیون اپل، این بازی روی این تلویزیون از گرافیک و جلوه‌های بصری بالایی برخوردار است. این بازی در زمستان عرضه خواهد شد.

Sky

Sky

Sky

Sky

Sky

Sky

منبع : gamespot

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید