نقد و بررسی Sleepwalker -دانلود بازی Sleepwalker -بازی Sleepwalker

Sleepwalker بازی جدید و جالب در سبک بازیهای پازل و فکری از استودیوی بازی سازی JMstudio که دانلود بازی Sleepwalker برای اندروید و ios است یک انتخاب عالی در سبک بازی پازل و فکری می باشد که شما را وارد یک دنیای جدید می کند.در خواب راه بروید به انتهای رویاهایتان برسید.این بازی پازلی جدید و جذاب را استودیوی JMstudio برای کاربران موبایلی عرضه کرده است.در ادامه با نقد و بررسی Sleepwalker  با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Sleepwalker :

آیا به دنبال یک بازی برای پر کردن اوقات فراغت تان هستید ؛ بازی ای که به دور از خشونت بتواند برای ساعت ها در محیطی دوست داشتنی شما را به گوشی میخکوب کند؟! بازی Sleepwalker مخصوص شما طراحی شده است! در این بازی شما به عنوان کارکتر اصلی نمی توانید از رویای خودتان بیرون بیایید به طوری که تنها با رسیدن به دیوار می ایستید!

هم اکنون باید صدها مرحله مختلف پشت سر گذاشته شود تا در نهایت به هدف اصلی که خارج شدن از رویاست، برسید! کارکتر دوست داشتنی بازی ما، فقط مستقیم حرکت می کند و قادر به توقف نیست و باید تا جایی پیش برود که به دیوار برسد! هم اکنون شما با این شرایط باید بسازید، کارکتر را طوری حرکت دهید تا در N حرکت بتواند از درب مشخص شده خارج شود، برای هر مرحله تعداد حرکات متفاوت است و همین محدود بودن تعداد حرکت ها هیجان بازی را دو چندان کرده است! محیط دوست داشتنی بازی، صداگذاری جذاب و کنترلرهای لمسی همگی در این بازی دست به دست هم داده اند تا شما دوستان یک بازی پازل متفاوت را تجربه بکنید!

برخی از امکانات بازی Sleepwalker :

محدود بودن تعداد حرکت ها

صدها مرحله مختلف پشت سر هم

گرافیک خوب و عالی بازی

صداگذاری مناسب و هیجان انگیز

گیم پلی عالی و اعتیاد آور

طراحی بسیار مناسب بازی

بازی Sleepwalker :

در ادامه نقد و بررسی Sleepwalker در هر مرحله تعداد مشخصی حرکت برایتان در نظر گرفته شده و شما باید در همین محدودیت کاراکتر خود را از مخمصه رویاهایش نجات دهید و پازل بی انتهای خواب‌های اورا تکمیل کرده تا رها شوید. این بازی در محیطی زیبا با موسیقی جذابی همراه است که شما را سخت به به این بازی معتاد می‌کند. چیزی که در بازی ممکن است جان کاراکتر را گرفته و شما را عقب بیندازد اینست که او با دیوار و درها و یا سایر موانع برخورد کند. باید با حرکت آن در جهت‌های مختلف مانع برخوردش شوید. صدها مرحله جذاب را بگذرانید و ساعت‌ها مشغول باشید.در ادامه می توانید به دانلود بازی Sleepwalker بپردازید.

 دانلود بازی Sleepwalker :

 

9.6 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 10
  • سهولت 9.5
  • سرعت 9.5
  • ارزش اموزشی 10
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید